چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 17:23
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور كارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي گنبد در جلسه قرآن مسجد جامع مينودشت

کارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي گنبد در جلسه آموزش تخصصي صوت و لحن قرآن كريم مسجد جامع شهرستان مينودشت حضور يافت .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، اردشير فلاح مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي گنبد با اعلام خبر گفت : كارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي گنبد به اتقاق جمعي از قاريان نوجوان شهرستان گنبد در جلسه آموزش تخصصي صوت و لحن قرآن كريم مسجد جامع شهرستان مينودشت حضور يافت .

وي در ادامه بيان داشت :در اين مراسم پس از استماع تلاوت قرآن كريم قاريان حاضر در جلسه ، حسن سرايلو عضو هيات علمي ، استاد دانشگاه آزاد مينودشت و مربي آموزش صوت و لحن مسجد جامع ، آمادگي ادارات تبليغات اسلامي شهرستانها را براي حمايت نرم افزاري از فعاليت هاي قرآني مساجد اعلام کرد .

وي افزود : سازمان تبليغات اسلامي برنامه هاي متنوعي براي آموزش قرآن کريم در سطوح مختلف در سالهاي گذشته برنامه ريزي کرده است و ما مفتخريم براي پيش برد فعاليتهاي قرآني منطقه با نهاد هاي ديگر همکاري کنيم .

در ادامه حسن سرايلو به وجود استعدادهاي فراوان قرآني شهرستان اشاره كرد و افزود : جواني بهترين و حساس ترين دوره ي عمر هر موجودي به ويژه انسان به حساب مي آيد . در همين دوره است كه انسان مي تواند سرنوشت خويش را رقم بزند و افق آينده ي خود را روشن و درخشان و يا آن را تيره و تار سازد .

وي گفت : قرآن كريم با طرح الگوهايي از جوانان شايسته، همانند جوانان اصحاب كهف، و برخي از پيامبران جوان الهي و يادآوري برخي از داستان ها و نكات اخلاقي و تربيتي، با سه مقوله ي اخلاق، عقايد و احكام، سيماي دنيا و آخرت يك جوان شايسته را ترسيم كرده است .

وي در خاتمه وظيفه مسئولين و دست اندر كاران فرهنگي كشور را برنامه ريزي مناسب و دقيق جهت پيوند جامعه با قرآن و اهل بيت عصمت و طهارت خواند و گفت : دوره ي نوجواني و جواني، دوره اي حساس و سرنوشت ساز است و نياز به يك راهنماي آگاه و عالم دارد و بهترين راهنما كه بتواند ما را به سر منزل مقصود برساند ، قرآن كريم و روايات معصومين(ع) است .

گفتني است، اين جلسه از سال 1374 هر پنجشنبه بعد ازنماز مغرب و عشاء زير نظر استاد حسن سرايلو برگزار مي شود.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 11:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری