پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 18:34
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

استاندارگلستان

اجلاس بين المللي پيرغلامان حسيني فرصتي مناسب براي معرفي فرهنگ عاشورا به جهانيان است

حسن صادقلو : برگزاري اجلاس يک فرصت مناسبي است تا فرهنگ عاشورايي را به جهان معرفي کنيم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گلستان ، حسن صادقلودر درديداردبير واعضاي کميته هاي هشتگانه اجلاس بين المللي تجليل از پيرغلامان حسيني (ع) استان گلستان اظهارداشت: حسين (ع)مصباح هدي وسفينه نجات است و راه حسين راه هدايت انسان ها به سوي خدا است است وهرگامي که شما برمي داريد خداوند متعال چندين برابرآن به شما کمک خواهد کرد.

ايشان خاطرنشان کرد: بنده هم افتخارم اين است که خودم راوابسته و سهيم به اجلاس مي دانم .

استاندار گلستان در ادامه بيان داشت : وقتي که انسان وارد کارهاي بزرگ مي شود طبعا مشکلات بزرگي در مسيرش قرار مي گيرد ولي جاي هيچگونه نگراني و دغدغه اي نيست ودراين مسير بايد محکم قدم برداشت زيرااعتقاد داريم هرقدمي را که در راه اشاعه فرهنگ غني اهل بيت (ع) بر مي داريم خداهم ما راياري و نصرت مي کند.

صادقلو در ادامه به ساخت موزه عاشورايي اشاره کردوافزود :موزه فرهنگ عاشورايي بايد تغذيه شود و طوري به آن پرداخته شود که يک الگوي مناسب براي ساير ملل اسلامي شود.

وي در ادامه به تاثير فرهنگ عاشورا اشاره کرد تصريح کرد: جريان حزب الله که قدرت بزرگي درجهان کنوني است برگرفته از انقلاب امام حسين (ع) است واگر ساير مردم مسلمان دنيا پيام نهضت عاشورا را دريابند هرگز تسليم زر و زور دشمنان اسلام نخواهند شد.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 11:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری