شنبه 5 خرداد 1397 - 6:44
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري گفتمان ديني با موضوع جوانان و ولايت در سردشت

مسئول امور فرهنگي اداره ي تبليغات اسلامي سردشت، از برگزاري گفتمان ديني با موضوع جوانان و ولايت دراين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره ي کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، علي اميني آذر، روز شنبه 27 مهرماه سالجاري با اعلام اين خبر افزود: اين گفتمان ديني به همت اداره ي تبليغات اسلامي سردشت و با هدف آشنا ساختن جوانان با جنگ نرم و تهاجم فرهنگي دشمنان و راه هاي مقابله با آن با حضور چشمگير جوانان و با سخنراني سلطان پرورش سرپرست اين اداره برگزار شد.

پرورش در اين گفتمان اظهار داشت: تقويت روحيه ديني به شكل مناسب و صحيح بايد از مهم‌ترين اهداف دستگاه‌هاي فرهنگي و تلاش جوانان براي رسيدن به آن باشد چراکه اين امر مهم‌ترين نياز جامعه است. تقويت ايمان ديني تنها راه مبارزه با تهاجم‌ فرهنگي غرب است همچنين ايجاد برنامه‌هاي فرهنگي متنوع ميان جوانان مؤثرترين روش در پيشگيري از انحرافات ناشي از آن است. تجربه نشان داده هيچ عاملي به اندازه ايمان ديني قادر به نظارت و مهار نفس نيست و ايمان ديني نيروي معنوي سرشاري را در درون به وجود مي‌آورد كه به كمك آن مي‌توان مسير پر فراز و نشيب اين دوران را طي و در برابر مشكلات و محروميت‌هاي آن ايستادگي کرد.

وي در پايان خاطرنشان ساخت: نسل جوان ايراني بايد با الگوگيري از سيره زندگي پيامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) رفتار و منش اين بزرگواران را سر لوحه زندگي فردي و اجتماعي خود قرار دهند تا موفقيت و سعادت خود و جامعه را بيش از پيش تضمين كنند.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 10:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری