شنبه 9 اسفند 1399 - 4:14
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

مباحث اعتقادي و معنوي است که جامعه را اصلاح کرده مردم را در کنار هم قرارمي دهد

مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد در جلسه توجيهي کانديداهاي شوراي هيئات مذهبي شهرستان يزد گفت: مباحث اعتقادي و معنوي است که جامعه را اصلاح کرده مردم را در کنار هم قرارمي دهد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان يزد، حجت‌الاسلام سيد محمد شريف حسيني کوهستاني ضمن تقدير و تشکر از کانديداهاي شوراي هيئات مذهبي اظهار داشت: يکي از کارهاي مهم هيئات مذهبي احياي غدير و بزرگداشت ايام غدير است.

وي ورود به عرصه اين انتخابات را با انگيزه الهي دانست و افزود: کسي که به عرصه انتخابات وارد مي شود با انگيزه الهي وارد شده و با انگيزه الهي و رسيدن به معنويات است که خود را به اهلبيت نزديک تر مي کند.

حجت‌الاسلام حسيني کوهستاني در جمع رؤساي هيئات مذهبي گفت: همه ما به شکلي امانت دار پيامبر اکرم(ص) هستيم و ايشان مي فرمايند: يکي قرآن و يکي عترت بين شما به امانت گذاشتم . وقتي کسي رئيس هيئت شد در امانت داري مسئوليت او مضاعف خواهد شد .

مديرکل تبليغات اسلامي استان بيان کرد: تنها چيزي که مي تواند جامعه را اصلاح کند و مردم را در کنار هم قرار دهد و انسانيت شکوفا شود فقط مباحث اعتقادي و معنوي است.

وي ادامه داد: دنيا هم اکنون از بي عدالتي، بي تقوايي و بي معنويتي به شدت رنج مي برد که وظيفه ما قطعا اين است، امروز عاشورا را تقويت کرده و بنيه هاي اعتقادي خانواده ها، شهر و روستا، محله و هيئت خودمان را تقويت کنيم، که با تقويت بيشتر آن، مشکلات و معضلات جامعه کمتر خواهد شد.

حسيني کوهستاني خطاب به کانديداهاي شوراي هيئات مذهبي شهرستان يزد گفت: شما که مي خواهيد مسئول يا برنامه ريز هيئات عظيم مقدسي که از اهلبيت عليهم السلام و قرآن است شويد. الان با شرايط کشور و جهان، بايد به دنبال برنامه و طرح براي هيئات باشيد.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 10:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری