شنبه 9 اسفند 1399 - 5:2
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

سوره‌مهر «كوچه نقاش‌ها» را براي هفدمين‌بار تجديد چاپ مي‌كند

انتشارات سوره‌مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي چاپ هفدهم كتاب «كوچه نقاش‌ها» خاطرات سيدابوالفضل كاظمي را منتشر مي‌كند.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي ، سيدابوالفضل كاظمي از همرزمان شهيد چمران در جنگ تحميلي بوده است.براساس اين گزارش « کوچه نقاش‌ها» در برگيرنده زندگي‌نامه و خاطرات سيدابوالفضل كاظمي از دوران كودكي تا پايان سال 1367 و با تمركز بيشتر بر سال‌هاي حضور وي در جبهه‌هاي دفاع مقدس است که توسط راحله صبوري تدوين و تنظيم شده است.

ابوالفضل کاظمي از رزمندگاني است که در کنار شهيد دکتر مصطفي چمران و در گروه شهيد اصغر وصالي با عنوان «دستمال سرخ‌ها» در کردستان فعال بوده است. کاظمي با شروع فعاليت‌ ضدانقلاب در کردستان، همراه شهيد قاسم دهباشي و شهيد محمد بروجردي به کردستان رفت. آنان همچنين به گروه شهيد چمران در درگيري‌هاي سنندج و پاوه پيوستند.کاظمي سال 1365 فرماندهي گردان ميثم لشکر 27 محمد‌رسول‌ الله (ص) را برعهده گرفت و همراه شهيد اصغر ارسنجاني در عمليات‌هاي کربلاي 5 و 8 حضوري فعال داشتند. او در دوره‌هاي مختلف زندگي، تجربه‌هاي متعدد و متنوعي داشت.

گفتني است كتاب «كوچه نقاش‌ها» در 16 فصل و بر اساس تاريخ وقايع و مكان آن‌ها تدوين و به دليل تمركز بر حوادث جنگ و رخدادهاي انقلاب خلاصه شده است.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 9:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری