يكشنبه 28 دی 1399 - 18:53
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي تهران تشريح كرد:

برنامه‌هاي اداره كل تبليغات اسلامي تهران در دهه ولايت

حجت الاسلام نصير نيك نژاد ، مديركل تبليغات اسلامي و دبير ستاد بين المللي غدير استان تهران ، ويژه برنامه هاي دهه ولايت و امامت را تشريح كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان تهران، حجت الاسلام نيك نژاد ، با تبريك اعياد قربان و غدير و تكريم و بزرگداشت اين ايام خجسته گفت: اين اداره كل با مشاركت بنياد بين المللي غدير و با هدف تعظيم شعائر ديني ، طرح هاي گسترده و متنوعي را در سطح استان تهران برنامه ريزي كرده و ادارات تابعه تبليغات اسلامي تهران در حال اجراي آن هستند.

مديركل تبليغات اسلامي و دبير ستاد بين المللي غدير استان تهران ، به سازماندهي و اعزام 200 سخنران و مبلغ به مراكز مختلف آموزشي، اداري و مساجد اشاره كرد و افزود: در اين ايام 100  جلسه پرسش و پاسخ و گفتمان ديني در مدارس و دبيرستان‌هاي استان  اجرا مي‌شود.

حمايت و پشتيباني از برپايي 50 مراسم توسط شوراي هيئات مذهبي و كانون هاي فرهنگي وتبليغي ؛ تغذيه فكري اقشار تاثير گذار از طريق توزيع كتاب ، نشريات و نرم افزارهاي مرتبط به تعداد15000 عدد از ديگر اقدامات اين اداره كل در دهه ولايت و امامت است.

اين مسئول فرهنگي همچنين از برپايي 10 نمايشگاه كتاب و آثار فرهنگي ، هنري و قرآني توسط مؤسسات قرآني و تبليغات و فضاسازي شهري و روستايي در قالب چاپ بنر ، پوستر تبليغاتي در 4 طرح متنوع و تراكت خبر داد و اعلام كرد: برگزاري مسابقات فرهنگي و كتابخواني بين اقشار مختلف جامعه به‌ويژه جوانان و نوجوانان ؛ سازماندهي و تقويت برنامه‌هاي فرهنگي  مناسبتي توسط روحانيون مستقر ؛ توسعه فعاليت هاي فرهنگي و ديني در فضاي مجازي از طريق درج مقالات ، پيام هاي اخلاقي ، مسابقه ، اخبار و احاديث از جمله كارهاي  است كه به همت اداره كل تبليغات اسلامي تهران در دهه ولايت انجام مي‌شود.

برگزاري 40 دوره آموزشي و نشست با محوريت آشنايي با سيره امام علي (ع) نيز از ديگر اقداماتي است كه دبير ستاد بين المللي غدير استان تهران به ان اشاره داشت.

حجت الاسلام نيك نژاد در ادامه توضيحات خود ، اظهار داشت: كتاب جملات قصار حضرت امام خميني (قدس سره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در خصوص غدير و ولايت ،‌ امام علي (ع) در خاطره‌هاي علامه محمد تقي جعفري ؛ اميرالمومنين در آئينه آيات و روايات از جمله كتاب هايي است كه جهت اهدا به گروه‌هاي هدف، در بين ادارات تابعه توزيع خواهد شد.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 9:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری