شنبه 27 دی 1399 - 2:31
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري نهمين دوره مسابقات قرآن کريم ويژه کارگران و تعاونگران در شهرستان ساوه

مرحله استاني مسابقات قرآن دررشته هاي (حفظ قراتت ومفاهيم) ويژه کارگران در استان ‌با حضور بيش از 120 شرکت‌کننده در شهرستان ساوه به ميزباني شرکت آلومينيوم پارس ساوه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي، اكبررضائي کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان ساوه بااعلام اين خبر گفت:با حضور نماينده مردم شريف شهرستان هاي ساوه و زرنديه در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندارشهرستان ساوه و رئيس اداره تبليغات اسلامي و برخي از مسئولين اين مسابقات برگزارشد.

وي افزود:نهمين دوره از مسابقات قرآن کريم در دو بخش کتبي و شفاهي و در رشته‌هاي قرائت، حفظ ده جز، بيست جز و کل قرآن کريم و مفاهيم و ترتيل در دو مقطع برادران و خواهران به ميزباني شرکت آلومينيوم پارس ساوه برگزار شد.

رضائي اظهار کرد:اين دوره از مسابقات در مرحله استاني ويژه کارگران و فرزندان بالاي 16سال آنان در سطح کارخانجات استان با شرکت بيش از 120 نفر از علاقه‌مندان در روز دوشنبه 22 مهر برگزار شد.

کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان ساوه در پايان ابراز داشت:پس از برگزاري آزمون و اعلام نتايج، نفرات برگزيده در هر رشته انتخاب و به مرحله کشوري اين دوره از مسابقات اعزام مي‌شوند.

گفتني است،اين مسابقات در روز دوشنبه 22 مهر سال جاري در شرکت آلومينيوم پارس ساوه برگزار شد.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری