شنبه 25 مرداد 1399 - 8:53
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

قرآن كريم در برگيرنده هدايت و سعادت انسان در دنيا و آخرت است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهربابک گفت : قرآن كريم در برگيرنده هدايت و سعادت انسان در دنيا و آخرت و در تمام مراحل زندگي رهبر و راهنماي انسان به سوي كمال است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام حميد مهدوي ، در ديدار با مسئول خانه قرآن فاطمة الزهرا (س) و بازديد از اين کلاس در جمع قرآن آموزان اظهار داشت : قرآن کتابي است که رستگاري انسان را در دو جهان تضمين مي کند،همچون مشعلي فروزان ، انسان را از تاريکي هاي جهل و ناداني رهايي مي بخشد و در سراي ديگر او را محبوب حضرت پروردگار مي كند.

حجت الاسلام مهدوي با بيان اينكه قرآن بهترين فتح کننده ي قله ي بلند عزت است بيان داشت: قرآن ، چکيده ي جهان هستي است و طبق فرمايش امام باقر (ع) كه فرمود؛ «قرآن همانند دو ستاره ي تابناک آسماني (خورشيد وماه) ، صحنه ي زندگي انسان ها راروشن مي کند» .

وي در ادامه عاشقان واقعي قرآن را کساني دانست که شب ها ، قرآن را تلاوت مي کنند و با آن مأنوس هستند و روزها، در صحنه ي پرآشوب زندگي ازآن الهام مي گيرند، شبانگاهان پهلو از رختخواب ناز تهي مي کنند و با دستورات شفا بخش آن ، بيماري قلبي و روحي خود را درمان مي کنند.

شنبه 27 مهر 1392 - 11:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری