شنبه 9 اسفند 1399 - 4:11
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشريح برنامه‌هاي دهه ولايت اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان

سرپرست معاونت فرهنگي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان برنامه‌هاي پيشنهادي اين اداره کل در دهه ولايت را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، صادق عوض زاده، سرپرست معاونت فرهنگي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان گفت: با توجه به فرارسيدن دهه ولايت به‌منظور گراميداشت اين دهه اداره کل تبليغات اسلامي استان با در نظر گرفتن برنامه‌هاي متنوع ديني و فرهنگي به استقبال اين دهه مي‌رود.

وي عنوان کرد:  دهه ولايت و امامت در فاصله زماني بين دو عيد بزرگ قربان و غدير خم قرار دارد و با با توجه به شناخت جايگاه ولايت در سطح ملي و جهاني و لزوم ولايتمداري در تمام عرصه‌هاي اجتماعي، يکي از وظايف اين سازمان ترويج فرهنگ ولايت پذيري است که اين دهه فرصت مناسبي براي ترويج فرهنگ ولايتمداري است.

عوض زاده افزود: با توجه به نياز فرهنگي و ديني جامعه، اداره‌كل تبليغات اسلامي خوزستان از ابتداي دهه ولايت اقدام به برگزاري برنامه‌هاي متنوعي در سطح استان مي‌کند که از آن جمله مي‌توان به گفتمان‌هاي دانش آموزي و دانشجويي در مدارس و دانشگاه‌هاي استان، برگزاري  همايش مانند همايش مبلغان، مبلغات و همايش هيئات‌ مذهبي و برگزاري گارگاه‌هاي آموزشي نقد فرق و نحله‌هاي انحرافي اشاره کرد.

سرپرست معاونت فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي اظهار کرد: اعزام مبلغ به شهرهاي مختلف استان از جمله دزفول، آبادان و بهبهان که پذيراي بيشترين تعداد مبلغين اعزامي هستند و همچنين فعاليت روحانيون مستقر در پايگاه‌هاي ثابت تعيين شده، برگزاري محافل انس با قرآن از 24 تا 29 مهر92 و نيز برگزاري کارگاه تربيت قرآني از 21 تا 23 مهر از ديگر برنامه هاي اين اداره كل در دهه ولايت است.

سرپرست معاونت فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان درپايان سخنان خود از طراحي و راه اندازي چندين سايت مختلف خبر داد افزود: تاکنون 10 سايت به مناسبت دهه ولايت راه اندازي شده‌است.

شنبه 27 مهر 1392 - 9:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری