جمعه 16 خرداد 1399 - 3:32
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل تبليغات اسلامي همدان:

کادرسازي و توجه به شناسايي اقشار تأثيرگذار در جنگ فرهنگي ضروري است

مديرکل تبليغات اسلامي همدان گفت: کادرسازي و شناسايي اقشار تأثيرگذار در جنگ فرهنگي ضروري است که در اين زمينه شناسايي استعدادها و پرورش آنها بر طبق اهداف فرهنگي ديني بايد مورد توجه قرار گيرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت‌الاسلام علي دشتکي در نشستي مشترک با رييس و کارکنان اداره تبليغات اسلامي شهرستان ملاير اظهار داشت: مسأله کادرسازي براي نظام در همه حوزه‌ها به‌ويژه حوزه فرهنگي ديني که مورد تأکيد مقام معظم رهبري است، يکي از اولويت‌هاي اساسي است که بايد نسبت به آن دقت نظر ويژه‌اي شود.

وي افزود: در پرداختن به اين مهم بايد همه حوزه‌ها اعم از ادارات و نهادها، مساجد، هيئات مذهبي مورد توجه ويژه‌اي قرار بگيرند.

حجت‌الاسلام دشتکي ادامه داد: با توجه به اينکه سازمان تبليغات اسلامي نهادي حاکميتي است، سياست‌ها و راهبردها و اصول متغير نيست، لذا سازمان به‌عنوان يک دستگاه برنامه‌محور بر طبق اهداف تعيين شده برنامه‌ريزي و حرکت مي‌کند به همين منظور در اين زمينه شيوه‌هاي مختلفي را با توجه به وضعيت و توانمندي مناطق مختلف به‌کار مي گيرد و با توجه به نيازهاي استان و وضعيت و توانمندي هاي موجود در استان همدان 14 راهبرد اصلي براي حوزه فرهنگي، ديني و قرآني تعريف شده‌است.

اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به جايگاه کشور ايران اسلامي به عنوان فرمانده جبهه حق در مقابل جبهه باطل بايد توانمندي هاي کشور را در جهات مختلف در نظر گرفت و با اولويت بندي صحيح همگام در جهت اهداف عاليه نظام حرکت کنيم.

حجت الاسلام علي دشتکي اضافه کرد: شهرستان ملاير به عنوان يکي از شهرستان هاي تأثيرگذار استان است و با توجه به وضعيت جغرافيايي، تلاقي فرهنگي در آن اتفاق مي افتد لذا با توجه به جمعيت، امکانات و توانمندي ها نياز به توجه ويژه در عرصه برنامه ريزي فرهنگي و ديني ضروري است.

وي تصريح کرد: هر شهرستان با توجه به راهبردهاي اساسي، اولويت هاي خود را مشخص کرده و با توجه به توانمندي هاي موجود در هر شهرستان نسبت به برنامه ريزي و اجرا اقدام لازم را انجام دهد.

دشتکي افزود: در اين زمينه، استفاده از خلاقيت ها و توانمندي هاي نيروهاي فعال در ادارات شهرستاني مورد توجه ويژه است.

شنبه 27 مهر 1392 - 9:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری