چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 23:40
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار شوراي عالي قرآن کهگيلويه وبويراحمد با معاون سياسي امنيتي استاندار

اعضاي شوراي عالي قرآن استان به همت دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي استان با معاون سياسي وامنيتي استاندار ديدار و گفت وگو کردند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه وبويراحمد ، در ابتداي اين ديدار  الياس چراغزاده از پيشکسوتان قرآني استان به نمايندگي از اعضاء ضمن تبريک اعياد در پيش روي به ايراد سخن پرداخت .

وي حضور و استقبال گسترده ي مردم در برنامه هاي قرآني را مايه خرسندي عنوان کرد و گفت : مادامي که مردم در يک برنامه ي فرهنگي و قرآني حضور پيدا مي کنند يعني تلاش براي فضايي روحاني و معنوي اجتماع و اين يک اتفاق ميمون و مبارکي است که بايد اين مبحث يعني گسترش و ترويج برنامه ها از طريق مردم در سطح جامعه نهادينه شود .

در ادامه فتاح محمدي معاون سياسي و امنيتي استانداري در سخناني عدم تدببر به معارف قرآن را باعث بوجود آمدن مشکلات و ناهنجاري هاي اجتماعي عنوان کرد و گفت : برنامه فرهنگي و قرآني با کمبود اعتبارات مالي قابل وترويج و گسترش است چرا که مردم داراي فطرتي پاک و روحي معنوي هستند اگر غير از اين باشد معلوم مي شود ما در قرآن تدبير نداشتيم و يا حرفمان با عملمان يکي نيست و اين موضوع در واقع هم خيانت است به خود و هم به جامعه مي باشد .

وي در ادامه جهت ترويج برنامه هاي قرآني در سطح استان از هرحيث اعلام آمادگي کرد .

در پايان حسين علي نسب مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي استان به گزارشي از وضعيت قرآني استان پرداخت و از تعطيل شدن چند موسسه و خانه قرآني اظهار نگراني کرد .

گفتني است پس از وقفه اي دوساله به لحاظ اختلاف با مدير کل سابق تبليغات اسلامي استان ، اعضاي شوراي قرآني بار ديگر پيرامون مسائل قرآني استان گرد هم آمدند و در اولين اقدام با معاون سياسي و امنيتي استاندار ديدار داشتند .

پنجشنبه 25 مهر 1392 - 11:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری