جمعه 29 شهريور 1398 - 11:0
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

*رد پاي صهيونيسم در هتك حرمت به حرم اهل بيت (ع) ديده مي شود

مدير كل تبليغات اسلامي استان قزوين گفت: در تعرض و اهانت به حرم اهل بيت عصمت و طهارت، بويژه حرم مطهر حضرت زينب (س) و حضرت رقيه (س) رد پاي لابي صهيونيسم در آن به وضوح ديده مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين، حجت الاسلام علي نعمت الهي23 مهر 92 در گفتگويي افزود: جدال و خصومت با اهل بيت عصمت و طهارت (ع) و پيروان آن در طول تاريخ بي سابقه نبوده و رد پاي آن را به دفعات شاهد و ناظريم.

وي اظهار كرد: امروز در شرايطي به سر مي بريم كه دشمن با سوء استفاده از وضعيت موجود سعي دارد مسلمانان را بر عليه هم بشوراند و در برابر هم قرار دهد تا به دنيا بگويد كه اينان (مسلمانان) به خود هم رحم نمي كنند.

وي، ريشه اين خصومت ها را در مباحث اعتقادي، يعني پس از رحلت پيامبر اكرم (ص) دانست و ادامه داد: از همان زمان كه دشمنان در برابر حقيقت صف آرايي كرده و آغاز فتنه هاي بزرگ رقم خورد چنين درگيري ها و هتك حرمت ها هستيم.

وي ادامه داد: از پشت پرده تمام اين قضايا باخبريم و اعلام مي كنيم فرزندان عاشوراييم و شما نمي توانيد با اين كار آتش شيعيان را بخوابانيد بلكه آن را شعله ورتر كرده و اين آتش سرانجام دامان خود را خواهد سوزاند.

پنجشنبه 25 مهر 1392 - 9:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری