دوشنبه 20 مرداد 1399 - 12:21
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

قرآن كتابي زندگي ساز و هدايتگر است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان بستک گفت: فراگير شدن فرهنگ قرآني در جامعه، قرآن آموزي و تدبر در مفاهيم قرآن، نسل جوان جامعه را از هر گزندي مصون مي‌کند.

به گزارش روابط‌ عمومي‌ اداره‌ کل تبليغات‌ اسلامي‌ هرمزگان، حجت‌الاسلام احمد فرامرزي در ديدار با جمعي از فعالان قرآني اين شهرستان اظهارداشت:دين مبين اسلام بر پايه يك سلسله قواعد و قوانين اخلاقي و عملي استوار است كه تمامي آنها ريشه در قرآن كريم دارد. قانون ‌نامه‌اي كه تاكنون و تا پايان دنيا نه كسي همانندش را آورده و نه توان خلقش را دارد؛ كتابي كه به فرموده خداوند‌ هستي هدايت‌گري تواناست و هر ره‌گم كرده‌اي كه به دستورات و فرامينش عمل كند از ظلمت رهايي مي‌يابد و رستگار مي‌شود.

وي تاکيد کرد: گسترش و فعال کردن کانون‌ها و مراکز قرآني جامعه را بيمه خواهد کرد.

فرامرزي با اشاره به راهكارهاي تشويقي براي ترويج فرهنگ قرآن در جامعه گفت: با وجودي كه كشور ايران اسلامي در زمينه قرائت قرآن در ميان كشورهاي اسلامي جايگاه برجسته‌اي را داراست اما در زمينه حفظ قرآن از جايگاهي كه مناسب شأن آن باشد برخوردار نيست. اگر چه مقام معظم رهبري چند سال قبل بر تربيت ده ميليون حافظ قرآن در كشور تأكيد داشتند اما متاسفانه سياست‌هاي تشويقي قطره چكاني مانع از تحقق اين خواسته مقام عظماي ولايت مي شود.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 22:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری