جمعه 4 خرداد 1397 - 17:12
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

همايش مداحان خرمشهر در آستانه ماه محرم

کارشناس تشکل‌هاي ديني اداره تبليغات اسلامي خرمشهر از برگزاري همايش مداحان اين شهرستان در آستانه ماه محرم و روز عرفه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، سيد نادر موسوي، کارشناس تشکل‌هاي ديني اداره تبليغات اسلامي خرمشهر با اعلام اين خبر گفت: حجت‌الاسلام عادل رويوران، رئيس ادره تبليغات اسلامي خرمشهر در آغاز مراسم با تسليت سالروز شهادت اولين سفير امام حسين(ع) حضرت مسلم ابن عقيل به حضار از اهتمام مداحان و شرکت در اين همايش تقدير و تشکر کرد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي خرمشهر بيان کرد: اهميت روز عرفه براي هر کس در ماه رمضان و شبهاي قدر توفيق عفو و بخشش گناهان را نداشت روز عرفه اين فرصت را دارد تا بتواند با تضرع و بندگي به درگاه الهي مشمول مغفرت خداوند قرار داده شود.

وي افزود: در بخش ديگري از بيانات خود ضمن ارائه گزارشي مختصر از عملکرد اداره در شش ماهه اول 92 از روند کار کانون مداحان در طول 4 ماه مسئوليت خود اظهار نارضايتي کرد و خواستار تلاش و جديت بيشتر اين کانون در روزهاي آينده شد.

رويوران همچنين اشاره کرد: ورود بدعت‌ها و سنت‌هاي غلط به حيطه مداحي آن را باعث تخريب شيعيان توسط دشمنان اسلام دانسته و خواستار نشست‌ها و تعامل بيشتر مداحان با کانون مداحان اداره تبليغات اسلامي خرمشهر در اين زمينه شدند.

گفتني است، اين مراسم 22 مهر 92 در اداره تبليغات اسلامي خرمشهر برگزار شد.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 19:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری