يكشنبه 6 بهمن 1398 - 15:4
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني روحاني مستقر شهرک ايثارگران منجيل در انجمن اولياء و مربيان مدرسه ولي عصر(عج )

روحاني مستقر شهرک ايثارگران منجيل در جلسه انجمن اولياء و مربيان مدرسه حضرت ولي عصر(عج ) اين شهربه سخنراني پرداخت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گيلان ، حجت الاسلام ابوطالب رمضان زاد در اين جلسه در خصوص اهداف تاسيس انجمن اوليا ء و مربيان گفت: در واقع انجمن اولياء و مربيان به منظور مستحكم ساختن بنيان تربيت و ياري دادن پدران و مادران و مربيان و مسئولان تربيتي جامعه و بالا بردن سطح آگاهي آنان به خصوص در مورد اصول و روش هاي تربيت اسلامي و انساني و پيوند دادن اولياء با مربيان براي همكاري و همفكري همه جانبه در تربيت نسل آينده با معيارها و ضوابط اسلامي موجوديت يافته است.

وي خاطر نشان کرد : نظام تعليم و تربيت كشور مهم ترين نهاد كشور است و بدون ترديد بخش قابل توجهي از شخصيت اجتماعي كودكان و نوجوانان در فضاي حاكم بر مدارس و كلاس هاي درس تكوين مي يابد .

رمضان زاد افزود: يكي از پرشكوه ترين جلوه هاي مشاركت هاي مردمي در اصلاح امور و تحقق اهداف و آرمان هاي مقدس تعليم و تربيت در جامعه اسلامي ايران كه اساس آن بر والاترين فرهنگ و متعالي ترين ارزش ها استوار است.

وي پويايي انجمن هاي اولياء و مربيان را با حضور چشمگير و پيگير و مسئولانه اولياي متعهد و معلمان و مديران دلسوز دانست و تاکيد کرد: اين امر مگر با مشاركت فعال همه پدرها و مادرها در فعاليت هاي انجمن هاي اولياء و مربيان در سراسر كشور محقق نخواهد شد.

گفتني است، در اين جلسه که 22 مهر 92 برگزار شد.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 19:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری