دوشنبه 4 تير 1397 - 8:38
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دومين کارگاه آموزشي تحکيم بنياد خانواده در سردشت

مسئول امور فرهنگي اداره ي تبليغات اسلامي سردشت، از برگزاري دومين کارگاه آموزشي تحکيم بنياد خانواده دراين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره ي کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، علي اميني آذر، روز دوشنبه 22 مهر ماه سال جاري با اعلام اين خبر افزود: اين کارگاه آموزشي با هدف آموزش بانوان براي داشتن زندگي شاد، مفرح و بانشاط همچنين چگونگي رفتار با همسر و فرزندان و در نهايت به منظور پايين آوردن آمار طلاق در جامعه، با سخنراني سليم پور از اساتيد گفتماني و با شرکت 40 نفر از خواهران برگزار شد.

سليم پور در اين جلسه اظهار داشت: خانواده به عنوان نخستين پايگاه اجتماعي افراد و محل تربيت كودكان، تاثير بسياري بر ابعاد مختلف جامعه به جا مي‌گذارد كه توجه به آن از اهميت بالايي برخوردار است.

وي در ادامه يكي از مهمترين پايه‌هاي تحكيم بنيان خانواده را مادران دانست و تصريح كرد: نقطه ثقل هر خانواده اي زنان بوده و به دليل حضور مستمرشان در محيط خانه،‌ اعمال تدابير و برنامه‌هاي مناسب توسط آنان نقش موثري در بهبود فضاي خانواده دارد.

سليم پور در پايان خاطرنشان ساخت: آثار بهبود وضعيت خانواده‌ها و حاكم شدن آرامش در آن مستقيماً جامعه را تحت تاثير قرار مي دهد.‌

شايان ذکر است، اين کارگاه آموزشي با پاسخ به سوالات بانوان در اين زمينه به اتمام رسيد.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 19:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری