يكشنبه 3 شهريور 1398 - 11:28
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

برپايي نمايشگاه هفته ملي کودک در شهر سميرم

نمايشگاهي به مناسبت هفته ملي کودک در شهر سميرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، هادي پيرمراديان کارشناس امورفرهنگي اداره تبليغات اسلامي گفت: به همت کانون پرورش فکري سميرم نمايشگاهي به مناسبت هفته کودک در اين کانون برگزار شده است در مدت برگزاري اين نمايشگاه کودکان و نوجوانان از اين نمايشگاه ديدن کردند.

در حاشيه اين نمايشگاه شکرالله اميني مدير کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان گفت : در اين نمايشگاه که به مناسبت هفته ملي کودک برگزار شده است، 500 نفر از اعضاي اين کانون فعاليت و کارهاي دستي خود را در قالب 10 غرفه به نمايش گذاشتند .

وي تصريح کرد: نقاشي، سفال گري، محيط زيست ايران، لانه حيوانات، شاعران کودک، يک قرن با قرآن، آفرينش‌هاي ادبي، درخت زندگي و... از مهم‌ترين عناوين غرفه‌هاي اين نمايشگاه است.

مدير کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان سميرم با اشاره به اينکه برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي نيز از ديگر برنامه‌هاي جنبي اين نمايشگاه است، گفت: کودکان و ميراث فرهنگي، کودکان و رسانه، کودکان و محيط زيست، کودکان و نيايش، کودک و خانواده و ... از جمله کارگاه‌هايي است که با هدف آشنايي هرچه بيشتر بچه‌ها با اين مفاهيم برگزار خواهد شد .

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 19:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری