شنبه 5 خرداد 1397 - 10:55
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

لزوم بررسي راه‌هاي تقويت دين‌باوري در جوانان

روحاني مستقرروحاني روستاي خسروآباددالاهوگفت:تقويت باورهاي ديني در بين نوجوانان و جوانان موجب سلامت روحي جامعه و جلوگيري از ناهنجاري‌هاي اجتماعي است.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام باقري روحاني مستقر روستاي خسروآباد 21مهر92اظهارداشت:تقويت باورهاي ديني در بين نوجوانان و جوانان موجب سلامت روحي جامعه و جلوگيري از ناهنجاري‌هاي اجتماعي است.

وي ترويج الگوهاي غربي، تضعيف باورهاي ديني و تبليغ فرقه‌هاي ساختگي را بخشي از برنامه فرهنگي دشمنان دانست و تصريح کرد: بررسي راه‌هاي دين‌باوري در بين جوانان به منظور مقابله با ترفندهاي دشمنان در راستاي جدايي جوانان از هويت فرهنگي مذهبي اهميت خاصي دارد.

باقري با اشاره به نقش مساجد در تقويت باورهاي ديني، افزود: مسجد پايگاهي موثر براي مبارزه با مشکلات فرهنگي است و اگر جوانان جذب اين مکان‌هاي مذهبي شوند، قدم موثري در راه مبارزه با تهاجم فرهنگي برداشته شده است.

اين مبلغ ديني با بيان اينکه دشمنان دين و فرهنگ را بايد دچار انفعال کرد گفت: ما با برنامه‌هاي درست و به موقع فرهنگي مي‌توانيم نسل‌هاي با اعتقاد و متدين را تربيت کنيم.

باقري درپايان اظهارکرد:نقش ونفوذ روحانيون درشکل‌گيري هويت وفرهنگ ديني مردم بويژه جوانان ونوجوانان واقعيتي است که موافقان ومناديان اسلام نيز بدان اعتراف کرده‌اند.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 19:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری