جمعه 29 شهريور 1398 - 11:1
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي استان قزوين:

گفتمان ديني فرصتي براي انديشه سازي نسل جوان است

مدير کل تبليغات اسلامي استان قزوين گفت:گفتمان ديني موجب رشد فرهنگي و فرصتي براي انديشه سازي نسل جوان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام علي نعمت الهي مدير کل تبليغات اسلامي استان قزوين شنبه 20 مهرماه 92 در گفتگويي با تاکيد بر اهميت اجراي گفتمان هاي ديني در جامعه اظهار داشت:برگزاري گفتمانهاي ديني موجب گسترش فرهنگ مهدويت و بالندگي هر چه بيشتر جامعه و مانع از انحرافات فکري جوانان ميشود.

نعمت الهي به اهداف برگزاري گفتمان هاي ديني اشاره کرد و افزود: ايجاد فضاي مناسب و امن براي طرح پرسش هاي مخاطبين و تعميق مباني نظري، اعتقادي و ارزشي مخاطبين به واسطه زدودن شبهات به روش چهره به چهره از اهداف برگزاري گفتمان هاي ديني است.

وي افزود:گفتمان ديني از برنامه هاي بسيار خوب و سازنده سازمان تبليغات اسلامي است که نتايج اثر بخش آن در جامعه مخصوصا بين جوانان کاملا مشهود است.

مدير کل تبليغات اسلامي استان قزوين بر تشكيل جلسات گفتمان ديني در مدارس و مساجد تاكيد کرد و افزود:ايجاد ارتباط و صميميت با جوانان و نوجوانان از اهداف اصلي گفتمانهاي ديني است همچنين ايجاد فضاي گفت و گو و هم انديشي مربيان و استادان با جوانان و نوجوانان از فوايد برگزاري جلسات گفتماني است.

وي برگزاري گفتمان هاي ديني را راهکاري مناسب براي پاسخ گويي به شبهات ديني عنوان کرد و افزود:گفتمان ديني پلي براي ارتباط با نسل جديد و پاسخ دادن به شبهات و سوالهاي متعدد به وجود آمده در اذهان دانش اموزان و دانشجويان است.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 18:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری