سه‌شنبه 1 خرداد 1397 - 18:18
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام سايري:

تبليغات سوء دشمن بر تضعيف باورهاي جوانان متمرکز است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار با بيان اينکه تبليغات سوء دشمن بر تضعيف باورهاي جوانان متمرکز است، گفت: بايد مسائل فرهنگي و اعتقادي در جوانان به شکل صحيح نهادينه شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام علي اکبر سايري در ديدار با رئيس آموزش و پرورش شهرستان گرمسار ضمن بيان اينکه تبليغات سوء دشمن بر تضعيف باورهاي جوانان متمرکز است افزود: بايد به دنبال نهاديه کردن مسائل اعتقادي و فرهنگي در اين نسل باشيم.

وي تعامل سازنده بين ادارات فرهنگي به خصوص اداره تبليغات اسلامي و اموزش پرورش را سازنده و غير قابل اجتناب دانست.

سايري اظهار داشت: چنانچه بخواهيم از آموزه هاي علمي نوجوانان امروزي که سرمايه گذاري ويژه و حائز اهميتي را بر بودجه و کشور متحمل مي سازد استفاده کنيم بايد مسائل فرهنگي و اعتقادي در آنان به شکل صحيح نهادينه شود.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار گفت: اين اداره توانايي برگزاري گفتمان هاي ديني را با توجه به موضوعات ابلاغي و همچنين نيازهاي شهرستان در سطح مدارس همراه با برگزاري جلسه پرسش و پاسخ و همچنين مسابقه فرهنگي و اهداي جوايز را دارد .

وي ضمن درخواست برگزاري تجمع هيئات دانش آموزي و دانش آموزان مداح اهل بيت (ع) و شناسايي و ساماندهي آنان تصريح کرد: هر گونه کاستي در اين زمينه را اداره تبليغات اسلامي با همکاري و هماهنگي امام جمعه شهرستان پوشش خواهد داد.

محمد رضا قائمي رئيس اداره آموزش و پرورش شهرستان گرمسار نيز در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از تعامل سازنده و همکاري مستمر اداره تبليغات اسلامي با اموزش و پرورش اظهار داشت: ما نيز به اهميت موضوع کاملا واقف هستيم و خواهان ادامه و افزايش اين گونه تعاملاتيم و مطمئنا از هيچ کوششي جهت ارتقاء سطح کمي و کيفي اين تعامل دريغ نخواهيم کرد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار به همراه کارشناس فرهنگي اين اداره با رئيس اداره آموزش و پرورش اين شهرستان ديدار و در رابطه با چگونگي همکاري با يکديگر بحث و تبادل نظر کردند.

سه‌شنبه 23 مهر 1392 - 10:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری