چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 - 1:30
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم سوگواري سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع) در سيمرغ

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) با حضور شيفتگان و دلباختگان مكتب علوي در مسجد جامع شهرستان سيمرغ برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام قاسم روحاني فرد در اين مراسم كه شب شنبه 20 مهر ماه 92 برگزار شد ، گفت : امام محمد باقر (ع) با الگوگيري از پدرشان با طاغوت‌ مبارزه مي‌کردند و با تربيت شاگردان برجسته و تبيين علوم اسلامي و مکتب اهل ‌بيت (ع) ، نهضت علمي و فرهنگي تشيع را به خوبي بنيانگذاري کردند .

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ با بيان اين که مردم با شناخت معرفت ديني و اخلاقي امام محمد باقر (ع) مي‌توانند سلامت اخلاق معنوي خودشان را افزايش دهند ، افزود : تحقق اين هدف موجب ارتقاء سلامت اجتماعي و کاهش آسيب‌هاي اجتماعي در جامعه مي‌شود .

وي به ويژگي‌هاي اخلاقي امام پنجم شيعيان اشاره کرد و اظهار داشت : اين امام بزرگوار از علم فراواني برخوردار بود و به همين دليل در بين مسلمانان به باقرالعلوم معروف بودند .

اين مسئول فرهنگي شهادت امام محمد باقر (ع) را به شيعيان ، محبان و دوستداران اهل بيت (ع) تسليت گفت و خاطر نشان ساخت : بايد انديشه‌هاي والاي اسلامي اين امام بزرگوار بيشتر در بين مردم ترويج داده شود تا اين انديشه‌ها در جامعه نهادينه شود .

دوشنبه 22 مهر 1392 - 12:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری