سه‌شنبه 4 تير 1398 - 12:40
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري اولين جلسه آموزش ديني مربيان مهدهاي کودک در بهمئي

به همت اداره تبليغات اسلامي بهمئي اولين جلسه آموزش ديني مربيان مهدهاي کودک در اداره بهزيستي شهرستان بهمئي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي تبليغات اسلامي کهگيلويه وبويراحمد ،در اين جلسه حجت الاسلام محمدمهدي ويسي نژاد سرپرست اداره تبليغات اسلامي بهمئي در سخناني گفت :آموزش پيش دبستاني جريان قانونمند و هدف‌داري از تربيت به معناي اين است که کودکان گروه هاي سني 5 تا 6 سالگي را براساس خصوصيات و سطح پيشرفتشان با فراهم نمودن محيطي سرشار از انگيزه پوشش مي‌‌دهد.

ويسي نژاد در ادامه گفت : در اين جريان ، پيشرفت فيزيکي، عقلاني، روحي و اجتماعي‌کودکان به بهترين وجه در مسير ارزش‌‌هاي فرهنگي جامعه هدايت مي‌‌شود.مقطع پيش‌دبستاني، مرحله اي است که پيشرفت کودک بسيار سريع است و آموزش فراهم شده در اين‌دوران ، بر روند پيشرفت کودک در سال‌‌هاي آتي تأثير بسيار دارد.

با توجه به اهميت و حساسيت اين موضوع نحوه برخورد و محيط مدرسه در نحوه و جهت رشد دانش آموز در تمامي سال هاي تحصيل و زندگي تأثيراتي چشمگير وفراموش نشدني دارد زيرا مدرسه جانشين و قائم مقام خانواده است و مربي جانشين مادر است.در سال‌هاي نخست مدرسه ، اثر معلم در شخصيت کودک مهمترين و يگانه عامل مؤثر در محيط مدرسه است. وي در ادامه گفت : ما بايد در مهدهاي کودک مسائل ديني وحداقل حفظ جزء 30قرآن کريم را به کودکان يادبدهيم تا اين کودک ذهن خود را براي مسائل ديني ومعنوي وقرآني آماده کند وبهتر در اين مسيد پيشرفت داشته باشد.

يكشنبه 21 مهر 1392 - 12:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری