سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 18:44
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري کارگاه آموزشي قرآن و خانواده موفق در شهرستان دليجان

کارگاه آموزشي قرآن و خانواده موفق به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان دليجان و با همکاري دارالقرآن اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در مجتمع دارالقرآن الکريم معراج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي ،حجت الاسلام نبي الله علي اکبر تبار رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دليجان با اعلام اين خبر گفت:در اين کارگاه دکتر اقبالي نسب در خصوص قرآن و خانواده موفق و مهارت هاي زندگي براي اصحاب قرآني و مبلغات ديني گفت:قرآن در همه زمينه ها دستور دارد و قرآن شفا و رحمت است ٰ.

وي افزود:همواره شيطان در کمين انسان است و تلاش دارد انسان را فريب بدهد اگر ما به دستور قرآن دقت کنيم مي توانيم شيطان را که همان نفس عماره است از خود دور کنيم ٰقلب انسان زماني به ياد خداوند به مطمئنه مي رسد اگر قلب انسان به زيغ برسد آنگاه است که قلب انسان مرده و زنگ زده و جاي را شيطان مي گيرد و اصحاب قرآني بايد تلاش کنند که حسد را از خود دور کنند چون قلب زيغ منجر به شرک مي شود انشاءالله با تمسک به قرآن زيغ و ريب و شرک را دور کنيم.

گفتني است، اين کارگاه در روز شنبه 13 مهر سال جاري در مجتمع دارالقرآن الکريم معراج اداره تبليغات اسلامي شهرستان دليجان برگزار شد.

يكشنبه 21 مهر 1392 - 10:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری