جمعه 1 تير 1397 - 12:5
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

مواد مخدر بلاي خانمان‌سوز جوانان و جامعه

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهوگفت: دشمنان قصد دارند با ترويج مصرف مواد مخدر در بين جوانان ايران اسلامي اراده جوانان اين مرز و بوم را سست و به اهداف شوم خود دست يابند.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام سيدجوادموسوي رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهودرجلسه شوراي فرعي مبارزه باموادمخدردالاهودرسخناني اظهارداشت: دشمنان قصد دارند با ترويج مصرف مواد مخدر در بين جوانان ايران اسلامي اراده جوانان اين مرز و بوم را سست و به اهداف شوم خود دست يابند.

وي از مواد مخدر به عنوان جنگي خاموش براي نسل‌كشي در دنيا نام برد و با تاكيد بر اينكه در اجراي برنامه‌هاي آموزشي و پيشگري نبايد دچار روزمره‌گي شد افزود: مسئولان دل سوز و ارشد نظام مقدس اسلامي بر ريشه‌كن كردن اين بلاي خانمان سوز تاكيد دارند.

موسوي گفت: اقدامات دستگاه‎هاي دولتي در مبارزه با مواد مخدر کافي نيست، زيرا مواد مخدر بلاي خانمان‌سوزي است که بايد براي پيشگيري از ابتلا به اين معضل فرهنگ‌سازي شود.

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهو با بيان اينکه گرايش جوانان به مواد مخدر يک خطر جدي است، اظهارکرد: گرايش و گسترش به مصرف مواد مخدر صنعتي در جامعه به ويژه جوانان افزايش روزافزون يافته که براي مقابله با اين معضل اجتماعي بايد عرصه فرهنگي را گسترش داد.

اين مقام فرهنگي آگاه‌سازي جوانان از آثار و عواقب سوء مصرف اين‎گونه مواد را گام مهمي در راستاي مبارزه با مواد مخدر دانست و تصريح کرد: در اين عرصه همکاري و مشارکت مردم اهميت ويژه‌اي دارد، چرا که بدون حضور مردم اهداف مقابله، درمان و پيشگيري در برابر مواد مخدر ميسر نيست.

موسوي درپايان گفت: مهم‌ترين هدف دشمنان در جنگ نرم بي‌انگيزه کردن جوانان جامعه است که دستگاه‎هاي فرهنگساز نيز بايد همه توان خود را در انجام اقدامات فرهنگي در جهت جلوگيري از گسترش گرايش به مواد مخدر در ميان جوانان به کار بندند.

گفتني است،اين جلسه18مهر92درفرمانداري دالاهو برگزارشد.

شنبه 20 مهر 1392 - 11:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری