يكشنبه 3 شهريور 1398 - 11:10
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم روز جهاني کودک با همکاري اداره تبليغات شهرستان قاين

مراسم گراميداشت روز جهاني کودک با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي قاين، حجت الاسلام عليپور مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين در سخناني ضمن تبريك اين روز به كودكان و دانش آموزان گفت: كودكان و نوجوانان بعنوان سرمايه هاي آينده كشورمان ايران اسلامي هستند كه با تربيت و تعليم درست در خانواده و معلمين در مدارس مي توانيم نخبگان و عالمان بزرگي تحويل جامعه اسلامي بدهيم.

حجت الاسلام عليپور افزود: همه سنت ها، عقايد و آداب و ويژگي هاي فردي و اجتماعي از طريق خانواده به نسل بيروني منتقل مي شود.

وي از مربيان آنان خواستار برنامه ريزي مناسب جهت استفاده بهينه از فرصت به دست آمده جهت آموزشهاي ديني و اخلاقي به کودکان شد.

حجت الاسلام عليپور تصريح کرد: دوران نوجواني يكي از حساس ترين دوران زندگي به حساب مي آيد زيرا عوامل زيستي، رواني و اجتماعي در بروز دوره نوجواني دخالت دارد از اين رو بايد توانايي والدين در امر تعليم و تربيت فرزندان افزايش پيدا كند.

وي در ادامه به وظايف متقابل اولاد نسبت به والدين و پدر و مادر در مقابل فرزندان اشاره کرد و اين وظايف را مودت و رحمت، رعايت مرزها و حدودها و احترام متقابل عنوان کرد.

گفتني است، اين مراسم يکشنبه 16 مهر در پارک باغ ملي شهرستان قاين برگزار شد.

شنبه 20 مهر 1392 - 11:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری