دوشنبه 27 خرداد 1398 - 13:17
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضورکارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي سقز در جشن روز جهاني کودک

جشن روز جهاني و هفته ملي كودك با حضور کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي سقزوجمعي از مسئولين ودرمحل مجتمع فرهنگي هنري شماره 2سقز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل تبليغات اسلامي استان کردستان، مراسم روز جهاني کود ک با حضور کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي سقز روز 17 مهرماه سالجاري در محل مجتمع فرهنگي هنري شماره (2) سقز و با شرکت جمعي از مسئولين و بيش از 200 نفر کودک و نوجوان برگزار شد.

سرکارخانم فرخي مدير مجتمع فرهنگي هنري کودکان و نوجوانان شماره 2 سقز در اين مراسم طي سخناني ضمن تبريک روز جهاني و هفته ملي كودك، گفت: ما ازکليه ادارات و ارگانها و نهادها از جمله تبليغات اسلامي سقز بخاطر مشارکت در فعاليت‌هاي فرهنگي و آموزشي ويژه نوجوانان و اجراي طرح اوقات فراغت که باعث جذب دهها نوجوان و نوجوان به برنامه هاي ديني و آموزشي مي شود تشکر و حضور کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي سقز نيز در اين مراسم را گرامي و از تلاش ايشان نيز در جهت برنامه هاي ديني تقدير ويژه داريم.

کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي سقز در حاشيه اين مراسم هقته ملي کودک را به مدير ومجموعه مجتمع فرهنگي هنري شماره 2 تبريک و از همکاري انها با تبليغات اسلامي سقز قدرداني کرد .

شنبه 20 مهر 1392 - 10:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری