يكشنبه 3 شهريور 1398 - 11:6
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري غرفه قرآني كودک در پارک ملت زنجان

مدير مسئول مؤسسه قرآني كلمة‌النور زنجان از برپايي غرفه قرآني توسط اين مؤسسه در مجتمع تفريحي ملت زنجان همزمان با هفته جهاني كودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، نعيمه قره‌خاني، مديرمسئول مؤسسه قرآني كلمة‌النور زنجان امروز با اشاره به اين‌كه شهرداري زنجان همزمان با هفته كودك در پارك ملت اين شهرستان ويژه‌برنامه‌اي را برگزار مي‌كند، گفت: با توجه به برپايي غرفه‌هاي مختلف با موضوعات متنوع ديني، فرهنگي و تفريحي براي كودكان در اين مجتمع تفريحي، اين مؤسسه غرفه‌اي با موضوع قرآن و عترت را در اين مركز برپا كرده است.

وي با بيان اين‌كه غرفه اين مؤسسه تنها مركز قرآني اين ويژه‌برنامه به‌شمار مي‌رود، ابراز كرد: اين غرفه همزمان با دوم ذي‌الحجه و به‌مناسبت فرارسيدن هفته جهاني كودك، به ارائه آموزش‌هاي ديني و قرآني مي‌پردازد.

مديرمسئول مؤسسه قرآني كلمة‌النور زنجان تصريح كرد: فعالان اين مؤسسه با محور قرار دادن آيات سوره مباركه فيل در اين برنامه، ابعاد مختلف آيات الهي اين سوره را در قالب مفهومي و حفظ آيات به كودكان علاقه‌مند آموزش مي‌دهند.

قره‌خاني خاطرنشان كرد: با توجه به استقبال گسترده دانش‌آموزان و كودكان شركت‌كننده در اين ويژه‌برنامه از برنامه‌هاي قرآني ارائه شده، اين غرفه امروز و فردا به مدت دو روز در محل پارك ملت زنجان برپا بوده و آماده پذيرش كودكان علاقه‌مند به مباحث قرآني است.

وي با اشاره به اين‌كه بايد از هر فرصتي براي ارائه جنبه‌هاي شاد آموزه‌هاي ديني و قرآني به كودكان استفاده كرد، اظهار كرد: كودكان بايد با اين موضوع آشنا شوند كه اسلام و آموزه‌هاي آن نه تنها با شادي و تفريح آنان در اين دوره از زندگي مخالفت نكرده است، بلكه شادي، ويژگي شاخص يك كودك مسلمان است.

اين فعال قرآني در پايان يادآور شد: مؤسسه كلمة‌النور زنجان در طول سال‌هاي اخير موفق به تربيت كودكان قرآني فراواني شده است كه بخشي از آموزه‌هاي قرآن و دين مبين اسلام را به خوبي فراگرفته‌اند.

شنبه 20 مهر 1392 - 9:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری