شنبه 5 خرداد 1397 - 16:40
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

انتشار 22 عنوان کتاب به همت حوزه هنري همدان

معاون فرهنگي و هنري حوزه هنري استان همدان گفت: 22 عنوان کتاب در بخش‌هاي مختلف هنري و ادبي در سال جاري در همدان تهيه مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، تيمور آقامحمدي در تشريح برنامه‌هاي پيش روي حوزه هنري استان همدان با بيان اينکه 22 عنوان کتاب در بخش‌هاي مختلف هنري و ادبي در سال جاري توليد مي‌شود، افزود: چهار آلبوم موسيقي به شکل تک‌نوازي و صداي شاعر، توليد پنج نمايش صحنه‌اي، خياباني، تعزيه و راديويي و توليد 18 فيلم کوتاه داستاني، مستند، پويانمايي، نماهنگ و 100 ثانيه‌اي نيز در دستور کار قرار دارد.

وي از برپايي هشت نمايشگاه در نگارخانه اين حوزه در شش ماه نخست امسال خبر داد و گفت: اين نمايشگاه‌ها با موضوعات نمايشگاه جمعي خوشنويسي، طراحي گرافيک، عکس، ميکس مديا، طراحي و نقاشي در معرض ديد علاقمندان قرار گرفته است.

معاون فرهنگي هنري حوزه هنري استان همدان در خصوص کتابخانه تخصصي حوزه هنري استان همدان ابراز داشت: اين کتابخانه با آغاز فعاليت خود از ال 1389 پذيراي تمام علاقمندان بوده است.

وي ادامه داد: اين کتابخانه هم اکنون با حدود 4 هزار عنوان کتاب در قالب 6 هزار جلد با موضوعات ادبيات پايداري، هنر و ادبيات از ناشران برجسته کشور، به تمام افرادي که به عضويت کتابخانه در مي‌آيند، خدمات ارائه مي‌کند.

آقامحمدي يادآور شد علاقمندان مي‌توانند با مراجعه حضوري و ارائه دو قطعه عکس، کپي شناسنامه، مبلغ 20.000 ريال و پرکردن فرم عضويت از کتاب‌هاي اين کتابخانه‌ بهره‌مند شوند.

وي گواه موفقيت هنرمندان جوان همداني را درخشش آنان در جشنواره‌هاي بين‌المللي و ملي عنوان کرد و ابراز داشت: حضور افتخارآميز اين عزيزان در جشنواره‌هاي بين‌المللي و ملي کاملاً مشهود است.

معاون فرهنگي هنري حوزه هنري استان همدان گفت: به تازگي هم استان همدان با چهار برگزيده در بخش‌هاي مختلف يازدهمين جشنواره شعر و داستان جوان سوره، بيشترين برگزيدگان را به خود اختصاص داد و ستاره اين جشنواره شد.

آقامحمدي افزود: جوانان همداني در جشنواره‏‌هاي رضوي در اواخر تابستان سال جاري هم خوش درخشيدند.

شنبه 20 مهر 1392 - 9:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری