يكشنبه 2 ارديبهشت 1397 - 12:58
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه کميته ساماندهي ازدواج آسان جوانان شهرستان نظرآباد برگزار شد

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نظرآباد، در جلسه کميته ساماندهي ازدواج آسان جوانان که در فرمانداري برگزار شد شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام مهدي احمدوند سرپرست اداره تبليغات اسلامي نظرآباد در اين جلسه که 14مهر92 در راستاي راهکارهاي ازدواج آسان براي جوانان در فرمانداري برگزار شد ازدواج آسان را مقدمه زندگي موفق دانست و افزود : امروزه با هجمه فرهنگي بيگانگان و ضعف اعتقادي در مواجه با برخي خرافات ، مشکلات پيش روي جوانان در امر ازدواج روز به روز بيشتر مي شود .

وي در ادامه با يادآوري تأثير دين در تسهيل امور افراد يک جامعه گفت : اگر اعتقاد ديني در جامعه حاکم باشد ، مشکلي در ازدواج نبايد باشد و ازدواج خود به خود آسان خواهد شد و مشکلات موجود که متأثر از غرب زدگي است ، نمايان نخواهد شد .

سرپرست تبليغات اسلامي نظرآباد با اشاره به تأکيد اسلام براي تسهيل در امر ازدواج ، خواستار مشارکت همه دستگاه ها در فراهم سازي شرايط ازدواج آسان براي جوانان شد .

حجت الاسلام احمدوند ،فرهنگ سازي و استفاده از گفتمان هاي ديني دانشجويي و دانش آموزي با استفاده از اساتيد مجرب و بهره مندي از ظرفيت بسيار مناسب دانشگاه ها و مراکز آموزشي را از راهکارهاي مناسب ازدواج آسان و موفق دانست.

شنبه 20 مهر 1392 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری