دوشنبه 4 تير 1397 - 5:1
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه كميته فرهنگي و تربيتي ستاد ساماندهي امور جوانان ابركوه برگزار شد

اولين جلسه كميته فرهنگي و تربيتي ستاد ساماندهي امور جوانان بنا به دعوت اداره تبليغات اسلامي ابركوه و با حضور اعضاي كميته تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان يزد، در آغاز اين جلسه حجت‌الاسلام محمد پورقيومي اهميت تبادل نظر و همفكري اعضا پيرامون امور مربوط به جوانان را همراه با ارايه راهكارهاي عملي آن تببين كرد.

رييس اداره تبليغات اسلامي گفت: انتظار اين است كه با ديد كارشناسي و با در نظر گرفتن توان و استعداد اعضاي كميته و ظرفيت هاي موجود در شهرستان در خصوص امور مربوط به جوانان تصميماتي گرفته شود و نتايج آن جهت بررسي به ستاد ساماندهي شهرستان ارسال شود.

دعوت از جوانان صاحب نظر در جلسات كميته، فراهم نمودن بازوي اجرايي و مالي براي مصوبات ستاد ساماندهي و كميته هاي تخصصي آن، پيگيري براي راه اندازي مجمع خيرين فرهنگي براي تأمين منابع مالي مورد نياز مصوبات، پرهيز از موازي كاري ادارات و مؤسسات و مراكز فرهنگي، استمرار حضور آموزشي مسئولان قضايي و پيشگيري از وقوع جرم در جمع جوانان و نمازگزاران مساجد به ويژه دانشجويان، توجه ويژه به مباحث هنري مؤثر در تعالي جسم و روح انسان، تجليل مناسب از هنرمندان و رتبه آوران استاني و كشوري در رشته هاي مختلف از جمله ديدگاه هاي ارايه شده توسط حاضرين جلسه بود.

جمعه 19 مهر 1392 - 18:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری