يكشنبه 6 خرداد 1397 - 0:8
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

پنج کتاب مرتبط با دفاع مقدس سوره‌مهر در کتابفروشي آنلاين آمازون قرار گرفت

پنج کتاب مرتبط با دفاع مقدس انتشارات سوره‌مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي به تازگي در کتابفروشي آنلاين آمازون قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي ،کتاب‌هاي «سفر به گراي 270 درجه»، «شطرنج با ماشين قيامت»، «هفت روز آخر»، « فال خون» و «زيتون سرخ» که همگي به نحوي با دفاع مقدس مرتبطند، هم اکنون از سراسر نقاط جهان قابل خريداري هستند.براساس اين گزارش «سفر به گراي 270 درجه» رماني است با موضوع دفاع مقدس به قلم احمد دهقان که در آن رزمندگان انسان‌هايي زميني معرفي مي‌شوند با تمام ضعف‌ها و قوت‌هاي يک انسان عادي، انسان‌هايي عادي که در وقت نياز کاري غير عادي انجام دادند و با فداکاري کشور را حفظ کردند. اين کتاب از آدرس http://www.amazon.com/dp/1780834055 خريداري است.«هفت روز آخر» نوشته محمدرضا بايرامي داستاني است جنگي که ماجراهايي از رزمندگان در نزديکي مرز عراق را روايت مي‌کند و در تلاش است فضايي واقعي را پيش چشم خواننده بگذارد و او را با خود به عمق داستان ببرد.اثر محمدرضا بايرامي را مي‌توانيد از آدرس http://www.amazon.com/dp/1780834039

خريداري نماييد.

رمان «فال خون» که هم اکنون روي سايت آمازون قرار گرفته‌است را داوود غفارزادگان با موضوع شود،داستان يک سرباز عراقي و مافوقش است که براي ديده‌باني و شناسايي اجساد به ارتفاعات غرب ايران به نام هور اعزام مي‌شوند. اين سرباز در طول خدمتش در هراس دائمي از مرگ به سر مي برد.در منطقه هور ماجراهاي مختلفي با روايت هاي زيباي غفارزادگان بر آنها مي‌گذرد.ماجراي اين سرباز در کتاب «فال خون» از آدرس http://www.amazon.com/dp/178083 قابل خريداري است.«زيتون سرخ» خاطرات ناهيد يوسفيان، اولين زن اتمي ايران است که با آغاز جنگ تحميلي براي دفاع از مملکت خود به جبهه اعزام مي‌شود. نويسنده با نگاهي واقعيت‌گرا يک دورنما و نگاهي کلي از داستان زندگي اين عضو سازمان انرژي اتمي ايران را پيش روي خواننده قرار مي دهد. خاطرات اين زن را سيدقاسم حسيني تدوين کرده‌است.خاطرات اين زن رزمنده در آدرس http://www.amazon.com/dp/1780834063 موجود است.

کتاب‌هاي «گرگ‌سالي» نوشته اميرحسين فردي و «ارتباط ايراني» نوشته علي مؤذني نيز پيش از اين روي سايت آمازون و گوگل بوکز قرار گرفته‌بودند . همچنين قرا است کتاب‌هاي «نورالدين پسر ايران» و «پايي که جاماند» نيز به ليست کتاب‌هاي آمازوني انتشارات سوره مهر بپيوندند.

گفتني است کتاب‌هاي انتشارات سوره مهر در کتابفروشي آمازون از طريق سيستم «چاپ براساس تقاضا» (Print on Demand ) نيز قابل خريداري هستند. اين سيستم در دانشگاه‌ها و کتابفروشي‌هاي بزرگ سراسر دنيا در دسترس علاقه‌مندان به کتاب است و خريداران مي‌توانند در کمتر از نيم ساعت کتاب را پرينت گرفته و به صورت صحافي‌شده دريافت نمايند.

جمعه 19 مهر 1392 - 18:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری