سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:34
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

با محوريت نقش فرهيختگان در تحقق منويات رهبري در بحث حجاب و عفاف و خانواده برگزار شد؛

نشست تخصصي بانوان فرهيخته اردبيل با حضور مدير کل امور فرهنگي مرکز

دبير جمعيت بانوان فرهيخته و فعال عرصه فرهنگي ديني استان اردبيل از برگزاري نشست تخصصي اين جمعيت با حضور مدير کل امور فرهنگي، رسانه و فناوري‌هاي نو سازمان تبليغات اسلامي کشور و مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، سارا حقي با اعلام اين خبر گفت: اين نشست با محوريت جمعيت بانوان فرهيخته و نقش آنان در تحقق منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در بحث حجاب و عفاف و تحکيم بنيان خانواده برگزار شد.

در اين نشست حجت الاسلام سيد ناصرالدين نوري زاده مدير کل مدير کل امور فرهنگي، رسانه و فناوري‌هاي نو سازمان تبليغات اسلامي کشور ضمن ابراز خرسندي از فعاليت هاي شايسته و موثر جمعيت بانوان فرهيخته اردبيل در راستاي توسعه فرهنگي ديني، بر توجه بيش از پيش نسبت به احياء و بازتوليد گسترش ارزشي اسلام و ارائه الگو از هويت زن مسلمان تاکيد کرد.

در ادامه حجت الاسلام مهدي ستوده مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل با اشاره به وجود نيروهاي متخصص و کارآمد در جمعيت فرهيختگان اردبيل، هريک از اعضاي اين جمعيت را به عنوان نيروهاي موثر و فعال علمي، ديني و تربيتي در بحث حجاب و عفاف و تحکيم بينان خانواده معرفي کرد.

در بخش ديگري از اين نشست هريک از اعضاي جمعيت بانوان فرهيخته اردبيل به ارائه مسائل و مشکلات موجود در حيطه فعاليت خود در زمينه امور تربيتي، ازدواج، آسيب هاي فرهنگي و اجتماعي پرداخته و راهکارها و تجارب عملي خود را در زمينه تبليغ فرهنگ حجاب و عفاف و تحکيم بينان خانواده بيان کردند.

گفتني است، اين نشست سه شنبه 16 مهر 92 در محل اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل برگزار شد.

جمعه 19 مهر 1392 - 17:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری