پنجشنبه 3 خرداد 1397 - 16:14
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشکيل و فعال شدن ستاد محرم و صفر در دزفول

رييس اداره تبليغات اسلامي دزفول در جلسه شوراي هيئت‌هاي مذهبي اين شهرستان، خواستار تشکيل و فعال شدن ستاد محرم و صفر در اين شهرستان شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، شوراي هيئت‌هاي مذهبي شهرستان دزفول با حضور اعضا، حجت‌الاسلام مرتضي بيگدلي رييس اداره تبليغات اسلامي، عبدالرضا احساني نيا فرماندار، چنداز فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دزفول و با هدف هماهنگي‌هاي بيشتر براي برگزاري مراسم ماه‌هاي محرم و صفر امسال، در اداره تبليغات اسلامي تشکيل جلسه داد.

رييس اداره تبليغات اسلامي دزفول قانون و قانومندي را مهم‌ ارزيابي کرد و گفت: هر چيزي بايد از مجراي قانوني خودش صورت پذيرد و بايد قوت‌ها و نقاط مثبت را تقويت و ضعف‌ها و عيب‌ها را شناسايي و رفع کرد و ايجاد نظم و ساماندهي هيئت‌ها از کارهاي اساسي شوراي هيئت‌هاي مذهبي است.

وي افزود: بايد بين هيئات و شورا، هماهنگي و ارتباطي تنگاتنگ برقرار و همچنين در تصميم گيري‌ها همه بايد حضوري فعال داشته و نيز براي کارهاي فرهنگي در طول سال، شورا با ديگر نهادها و هيئات همکاري کرده تا نتيجه کار خودشان را در ايام محرم به‌خصوص در روزهاي تاسوعا و عاشورا ببينند.

بيگدلي بيان کرد: بايد ستادي با عنوان«ستاد محرم» متشکل از ادارات فرهنگي، نيروي انتظامي، شهرداري، فرمانداري، اداره برق، دانشگاه علوم پزشکي، اوقاف و امور خيريه، دفتر امام جمعه، بازرگاني و دامپزشکي تشکيل و فعاليت کند، تا با برنامه‌ريزي‌هاي درست و صحيح و در خور شان عزاداري حضرت سيدالشهداء(ع) امسال و سال‌هاي آتي مراسم خوب و بدور از هر تنشي داشته باشيم.

اين جلسه 17 مهر 92 در اداره تبليغات اسلامي شهرستان دزفول برگزار شد.

جمعه 19 مهر 1392 - 17:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری