سه‌شنبه 1 خرداد 1397 - 18:32
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور سرپرست تبليغات اسلامي فامنين در مراسم سوگواري شهادت امام جواد

حجت الاسلام سيديوسف مهديان سرپرست تبليغات اسلامي فامنين در مراسم سوگواري شهادت امام جواد(ع) که در مدرسه علميه اميرالمومنين(ع) برگزار شد، حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان در اين مراسم امام جمعه فامنين به فضائل و مناقب جوادالائمه پرداخت و اظهار داشت: امامان معصوم(ع) جامع فضائل و مناقب و شايسته ترين انسان هاي عصر خود بوده اند و حقيقت جويان و سعادت طلبان عالم که وجداني آگاه و عقلي پويا دارند با مطالعه زندگي، رفتار و سيره ائمّه اطهار از عمق جان شيفته آنان مي شوند و در موارد بسياري مطالعه همين سيره و اخلاق،آنان را به سوي حق و حقيقت راهنمايي مي کند.

حجت الاسلام ثابتي بيان داشت: امام نهم(ع) در مقابل مصائب و گرفتاري هاي روزگار به شدّت شکيبا و بردبار بود، آن حضرت در مقابل حوادث سخت و پيشامدهاي ناگوار هيچ گاه برآشفته و مضطرب نمي شد، بلکه با اتکال به خداي متعال به صبر و تحمّل روي مي آورد.

وي ادامه داد: معروف ترين لقب پيشواي نهم شيعيان جواد است، آن رهبر فرزانه را به خاطر جود و عطاي فراوانش به اين نام خوانده اند که برگرفته از نامهاي زيباي پروردگار متعال است، نام جواد يادآور جود و بخشش و احسان پروردگار متعال است که در وجود مقدس حضرت امام محمدتقي(ع) تجسم يافته است.

جمعه 19 مهر 1392 - 17:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری