شنبه 16 آذر 1398 - 13:1
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني روحاني مستقر شمام در جلسه انجمن اولياء و مربيان مدرسه شهيد حجت رستم آباد

جلسه انجمن اولياء و مربيان مدرسه راهنمايي تحصيلي شهيد حجت رستم آباد با سخنراني روحاني مستقر منطقه شمام از توابع شهرستان رودبار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گيلان، حجت الاسلام مصطفي مباشر اميني ، روحاني مستقر منطقه شمام رستم آباد در جلسه انجمن اولياء و مربيان مدرسه راهنمايي تحصيلي شهيد حجت شمام که در راستاي برنامه ريزي بهتر براي اولياء و مربيان اين مدرسه برگزار شد، گفت: خانه و مدرسه دو نهاد مهم در تعليم و تربيت فرزندان است كه اگر هر دو نهاد وظيفه تربيتي خود را انجام دهند جامعه متعادل و شكوفايي خواهيم داشت.

وي در ادامه سخنانش افزود: اگر اين دو نهاد هم سو و هم جهت باشند كار تربيت آسانتر و مطمئن تر انجام خواهد گرفت ، لذا ارتباط اولياء و مربيان يكي از نيازهاي اساسي در هر جامعه است.

حجت الاسلام مباشر اميني با اشاره به بندهاي مختلف اساسنامه انجمن اوليا و مربيان اظهار داشت: از وظايف اين انجمن، تقويت فردي و اجتماعي کودکان و نوجوانان، تقويت حس وظيفه شناسي در کودکان، رعايت تقوي و تقويت معتقدات مذهبي، ايجاد محيط امن براي رشد و امنيت کودکان و کشف استعدادها و شايستگي هاي حرفه اي کودک است که متاسفانه گاهاً شاهد کمرنگ شدن اين مسائل در جلسات اوليا و مربيان هستيم.

گفتني است، اين جلسه 15 مهر 92 در مدرسه راهنمايي تحصيلي شهيد حجت شمام رستم آباد برگزار شد.

جمعه 19 مهر 1392 - 12:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری