سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 18:50
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري همايش «راهبرد قرآني مودت و رحمت در آرامش خانواده» در زنجان

معاون فرهنگسراي قرآن و عترت اداره کل تبليغات اسلامي زنجان از برگزاري همايش راهبرد قرآني مودت و رحمت در آرامش خانواده به‌همت اين فرهنگسرا و با همكاري مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان،عليرضا رحماني، معاون فرهنگسراي قرآن و عترت زنجان با اشاره به فرارسيدن سالروز پيوند آسماني حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) و اولين روز از ماه ذي‌الحجه، گفت: با توجه به استقبال اقشار مختلف جامعه، به‌ويژه بانوان از برنامه‌هاي فرهنگسراي قرآن و عترت زنجان در نخستين سال فعاليت خود، همچون همايش‌هاي «خانواده آسماني» كه با حضور حجت‌الاسلام حسين دهنوي، كارشناس خانواده و مدرس حوزه و دانشگاه‌هاي كشور برگزار شد، اين فرهنگسرا در نظر دارد در راستاي ترويج سبك زندگي اسلامي و ازدواج پايدار در جامعه، ويژه‌برنامه‌هاي ديگري را نيز به اجرا درآورد.

وي افزود: در همين راستا همزمان با فرارسيدن اولين روز از ماه مبارك ذي‌الحجه و سالروز ازدواج حضرت علي(ع) و فاطمه زهرا(س)، همايشي با عنوان «راهبرد قرآني مودت و رحمت در آرامش خانواده» در اين فرهنگسرا و با همكاري مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران زنجان برگزار مي‌شود.

معاون فرهنگسراي قرآن و عترت زنجان با بيان اين‌كه اين همايش ويژه طلاب خواهر متأهل استان زنجان است، ابراز كرد: 100 نفر از مربيان قرآن فرهنگسرا در بخش خواهران و همچنين طلاب حوزه‌هاي علميه خواهران استان زنجان مي‌توانند در اين همايش حضور داشته باشند.

رحماني تصريح كرد: حجت‌الاسلام يوسف مصطفوي، كارشناس مذهبي و معاون فرهنگي بهزيستي استان زنجان در اين همايش به ارائه مباحثي درباره انس و الفت زوجين در زندگي مشترك بر مبناي آيات كلام وحي خواهد پرداخت.

وي خاطرنشان كرد: شركت‌كنندگان در اين همايش مي‌توانند رأس ساعت 15 امروز در سالن اجتماعات فرهنگسراي قرآن و عترت زنجان حاضر شده و در اين ويژه‌برنامه شركت كنند.

اين مقام مسئول در پايان اظهار كرد: حضور محمد ايماني، مادح اهل بيت(ع) و مولودي‌خواني به‌مناسبت اين روز فرخنده نيز از ديگر برنامه‌هاي حاشيه‌اي اين همايش محسوب مي‌شود.

جمعه 19 مهر 1392 - 12:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری