چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 5:57
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

الگو قرار دادن زندگي علي و فاطمه، تأمين کننده زندگي دنيوي و اخروي خانواده است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بهبهان در دبيرستان دخترانه صدرا عنوان کرد: الگو قرار دادن زندگي علي و فاطمه، تأمين کننده زندگي دنيوي و اخروي خانواده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام حميد برازش، رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بهبهان ضمن تبريک سالروز ازدواج حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه الزهرا(س)گفت: ازدواج آن دو بزرگوار پيوندي مبارک و ميموني بود که نظيري در عالم خلقت ندارد و مايه فخر عالميان است.

وي افزود: بايد همانند حضرت زهرا(س) حفظ حجاب و زبان و خصائص برتر انساني را پيشه خود قرار دهيم، تا فرزنداني خوب، معتقد و داراي اخلاق نيکو به جامعه تحويل دهيم.

رئيس اداره تبليغات اسلامي خاطرنشان کرد: بايد به فرايند آموزشي دبيرستان صدرا توجه و دقت کنيم که متمايز از ديگر دبيرستان‌ها است، زيرا نه تنها به آموزش، بلکه به تربيت بر اساس ارزش‌ها و آموزه‌هاي ديني مفتخر است.

وي معضلات اجتماعي و خانوادگي را حاصل عدم وجود يک الگوي صحيح دانست و تأکيد کرد: الگو قرار دادن زندگي علي و فاطمه، تأمين کننده زندگي دنيوي و اخروي هر خانواه‌اي است و بايد سبک زندگي اسلامي و ديني بر خانواده‌هاي ما حاکم شود.

گفتني است، اين جلسه 15 مهر 92 با حضور مادران دانش آموزان دبيرستان دخترانه علوم و معارف اسلامي صدرا بهبهان بيان شد.

جمعه 19 مهر 1392 - 10:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری