يكشنبه 28 بهمن 1397 - 2:41
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان تبريک مي گويد

تبريکات صميمانه تارنماي فرهنگي اطلاع رساني را تبيان را در اولين روز از ماه مبارک ذي الحجه و روز پيوند آسماني حضرت فاطمه زهرا(سلام الله عليها) و حضرت اميرالمومنين علي (عليه السلام) پذيرا باشيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،باشگاه کاربران موسسه تبيان با انتشار کارت پستال اين روز فرخنده را به کاربران محيط مجازي تبريک گفت.

اين کارت پستالها با مشارکت کاربران تبيان تهيه شده و با متن دلخواه فرستنده به نشاني گيرنده ارسال خواهد شد.

در متن ادبي حاشيه اين کارت چنين آمده است:«ستاره‌هاي چشمک‌زن، ريسمان بسته‌اند آسمان را...بهشت از رايحه‌اي دلنواز، سرمست مي‌شود...

جشني برپاست از انبوه فرشتگان و کائنات...امشب، آبروي زمين و آسمان‌ها را در سپيدي پيراهن بخت، ملائک به نزد فاطمه(س) مي‌برند؛ امشب، دو درياي بي‌کران به هم مي‌پيوندند.

فرشي از پر ملائک، از خانه نبي تا خانه علي، به يُمن قدم‌هاي زهرا پهن مي‌شود...خانه‌ي نور است، خانه‌ي وحي، خانه‌ي محمد، و آن که به دامادي اين خانه مي‌آيد، علي است. خورشيد مي‌آيد به پيوند ماه؛ و ستاره‌ها نُقل مي‌پاشند. ملائک، راه آسمان‌ها را با عطر گُل محمدي فرش کرده‌اند.

بر منبري از نور و روشنايي، جبرئيل خطبه مي‌خواند براي علي (عليه‌السلام) و فاطمه (سلام‌الله عليها) و زندگي مهر و ماه آغاز مي‌شود...دست‌هاي خورشيد با دست‌هاي ماه، پيوند مي‌خورد و آسمان، جلوه خورشيد و ماه را مي‌بيند که تا ابديت مي‌درخشند...

خانه‌اي به اندازه آسمان، ميهمان گام‌هاي مرد و زني مي‌شود که تمام جهان، دلبسته‌ي گام‌هاي صبورشان خواهد شد...

به راستي، در کجاي عالَم خلقت، از ازل تا ابد، همتايي پيدا مي‌شد براي فاطمه (سلام‌الله عليها) اگر علي (عليه‌السلام) نبود و کدام گل سرسبد آفرينش، مي‌توانست همسري علي (عليه‌السلام) را بپذيرد، اگر فاطمه (سلام‌الله عليها) نبود.»

علاقه مندان مي توانند براي ارسال اين کارت پستال به نشاني http://tebyan.net/ مراجعه کنند.

پنجشنبه 18 مهر 1392 - 8:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری