يكشنبه 3 شهريور 1398 - 12:22
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس حوزه هنري كودك و نوجوان:

دفترهاي شكرستان پرفروش‌ترين هستند

محمد سرشار گفت: دفترهاي شكرستان، پرمخاطب‌ترين دفترها با طرح بومي هستند. در صورت مشاهده دفترهاي تقلبي شكرستان، به تناسب، برخوردهاي صنفي، انتظامي و كيفري در انتظار توليدكنندگان و عرضه‌كنندگان اين دفترهاي تقلبي خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، محمد سرشار رييس حوزه هنري كودك و نوجوان درخصوص محصولات شكرستان اظهار داشت: براساس برآوردهاي صورت گرفته، دفترهاي شكرستان، پرمخاطب‌ترين دفترها با طرح بومي هستند.

رييس حوزه هنري كودك و نوجوان، تصريح كرد: از نيمه شهريور ماه، به همت شركت آزاده، موج سوم دفترهاي شكرستان، شامل دفترهاي مشق سيمي و دفترهاي نقاشي بزرگ، وارد بازار شده‌اند و با استقبال بسيار خوب مردم مواجه شده‌اند.

سرشار افزود: اكنون دفترهاي شكرستان در قالب‌هاي متنوع عرضه مي‌شوند و توزيع سراسري و قوي، آنها را تا شهرهاي كوچك و نقاط صفر مرزي كشانده است و بسياري از فروشگاه‌هاي لوازم التحرير، خود را به اين شبكه توزيع افزوده‌اند. همچنين شبكه‌هاي توزيع مكملي مانند نمايشگاه‌هاي پاييزه و نمايشگاه‌هاي مناسبتي، دسترسي بيشتري را به اين دفترها ايجاد كرده است.

وي اظهار داشت: به لطف خداوند، پيش‌بيني حوزه هنري درباره تشكيل گروه‌هاي هوادار مخاطب محقق شده و هم اينك حمايت تمام قد مردم از دفترهاي مشق بومي و مطالبه آنها از فروشندگان براي عرضه اين دفترها، باعث شده كه شبكه توزيع دفترهاي شكرستان، به سرعت گسترش يابد.

رييس حوزه هنري كودك و نوجوان گفت: در حال حاضر دغدغه اصلي ما و شركت آزاده، حفظ اعتماد مردم به كيفيت محصولات ايراني است. حوزه هنري كودك و نوجوان با استفاده از همه گزينه‌هاي پيش روي خود، با هر گونه سودجويي و توليد لوازم‌التحرير تقلبي با طرح شكرستان برخورد خواهد كرد ،تا عده‌اي نتوانند به بهاي از بين بردن اعتماد مردم نسبت به كيفيت بالاي دفترهاي ايراني، منافع ملي را قرباني منافع شخصي خود كنند.

سرشار اعلام كرد: كليه حقوق مجموعه شكرستان متعلق به حوزه هنري است و با توجه به ثبت مالكيت اين مجموعه در مراجع ذي‌صلاح قانوني، هرگونه سوء استفاده از طرح‌هاي شكرستان، با واكنش مناسب روبه‌رو خواهد شد.

وي اضافه كرد: هم‌اينك اقدامات پيش‌گيرانه لازم صورت گرفته و در صورت مشاهده دفترهاي تقلبي شكرستان، به تناسب، برخوردهاي صنفي، انتظامي و كيفري در انتظار توليدكنندگان و عرضه‌كنندگان اين دفترهاي تقلبي خواهد بود. همچنين در حال طراحي ساز و كار حقوقي لازم هستيم تا خريداران متضرر، امكان جايگزيني دفترهاي تقلبي با دفترهاي اصلي و با كيفيت شكرستان را داشته باشند.

گفتني است عرضه دفترهاي مشق شكرستان از بيستم مرداد ماه آغاز و هم‌اينك دفترهاي مشق 50 و 80 برگ ته‌چسب، دفترهاي مشق سيمي، دفترهاي نقاشي 50 برگ، دفترهاي نقاشي بزرگ دسته‌دار و دفترچه‌هاي يادداشت، به شبكه فروشگاه‌هاي لوازم‌التحرير عرضه شده است.

پنجشنبه 18 مهر 1392 - 8:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری