جمعه 31 فروردين 1397 - 7:33
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدگرايي عاملي براي انحراف جوانان است

حجت الاسلام حسن ملائکي، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مرزي بندر آستارا عنوان کرد : مدگرايي عاملي براي انحراف جوانان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، رئيس اداره تبليغات اسلامي بندر آستارا 15 شهريور 92 با عنوان مطلب فوق اظهار داشت : باتوجه به اينکه مدارس بازگشايي شده و خانواده ها دانش آموزان خود را جهت تحصيل و علم آموزي روانه مدرسه مي کنند ، نبايد از مسئله تربيت غافل شوند ، چرا که تربيت مقدم بر تعليم است .

حجت الاسلام حسن ملائکي در ادامه سخنانش تاکيد کرد: جهت نظارت بر برنامه هاي مذهبي و فرهنگي فرزندانمان و الگو گيري صحيح و مناسب بايد از مسئله مدگرايي غافل نشويم .

وي با اشاره به اينکه هم اکنون مارک ها و برند هايي در جامعه خودنمايي مي کنند که هيچگونه سنخيتي با فرهنگ ومذهب غني ايراني اسلامي ندارند ، افزود: هرچند که در اين روزها شاهد ابتکاراتي از برخي طراحان هستيم، اما اين مسئله بايد تبديل به يک فرهنگ شود.

اين کارشناس فرهنگي در پايان از تهاجم فرهنگي ياد کرد و گفت : بايد مواظب تهاجم فرهنگي دشمن باشيم و نبايد به اين فکر باشيم که دشمن با سلاح به جنگ ما بيايد و همين آنتن ها و ماهواره ها که در پشت بام اکثر خانه هاي مردم وجود دارد ، سرآغاز انحراف و کشيده شدن به سمت غرب است .

سه‌شنبه 16 مهر 1392 - 13:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری