جمعه 4 خرداد 1397 - 17:1
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

اشرفي:

80 درصد برنامه هاي تبليغات اسلامي خراسان جنوبي با محوريت خانواده قرآني برگزار مي شود

مسئول دارالقرآن کريم تبليغات اسلامي خراسان جنوبي گفت:80 درصد از برنامه هاي قرآني تبليغات اسلامي استان با محوريت خانواده قرآني برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي ؛ محمدرضا اشرفي، با بيان اين که هرساله در آبان ماه جشنواره خانواده قرآني به صورت ويژه در استان برگزار مي شود، گفت: امسال به دليل کمبود بودجه برگزاري اين جشنواره با تاخير خواهد بود و در صورت تامين اعتبار در دهه فجر برگزار خواهد شد.

وي افزود: فعاليت هاي قرآني سازمان تبليغات در استان به گونه اي برنامه ريزي شده که علاقمندان در گروه هاي سني مخنتلف از سنين خردسالي، نوجواني، جواني و بانوان بتوانند از اين برنامه ها بهره مند شوند.

مسئول دارالقرآن کريم تبليغات اسلامي خراسان جنوبي ادامه داد: سطوح اوليه آموزش قرآن در تمامي ايام سال در موسسات قرآني براي علاقمندان برگزار و آموزش و مشاوره حفظ قرآن رايگان است.

اشرفي با بيان اين که عمده مخاطبان برنامه هاي قرآني بانوان هستند، گفت: برنامه هاي قرآني براي بانوان به گونه اي تنظيم شده که بتواند از طريق آنها مروج خانواده قرآني درسطح جامعه باشند.

وي خانواده قرآني را يکي از اهداف مهم سبک زندگي اسلامي و ايراني در جامعه دانست و بيان داشت: زماني که خانواده قرآني محقق شود سبک زندگي اسلامي هم در جامعه به صورت ريشه اي نهادينه خواهد شد.

مسئول دارالقران کريم تبليغات اسلامي خراسان جنوبي يادآورشد: سازمان تبليغات علي رغم نبود بودجه برنامه هاي قرآني خود را به صورت مستمر در شهرها و روستاها ادامه مي دهد.

سه‌شنبه 16 مهر 1392 - 11:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری