يكشنبه 3 شهريور 1398 - 11:54
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي نطنز در جلسه برنامه ريزي هفته کودک و نوجوان

جلسه برنامه ريزي هفته کودک و نوجوان با حضور مجتبي حاجي جمالي کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي نطنز در محل کانون پرورشي کودکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، جلسه برنامه ريزي هفته کودک و نوجوان 14 مهرماه با حضور مسئولين و کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي نطنز در محل کانون پرورشي کودکان برگزار شد.

در آغاز اين نشست شکاري مسئول امور اجتماعي فرمانداري با اشاره به ابلاغيه وزير کشور در خصوص برنامه ريزي ستاد در خصوص هفته کودک نوجوان و تعيين فرمانداريها به مسئول اين ستاد به اهميت توجه به موضوع کودک و ضرورت مشارکت دستگاهها در خصوص برگزاري برنامه هاي ارزنده در اين هفته پرداخت.

در اين نشست حاجي جمالي کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي نطنز نيز ضمن تسليت ايام شهادت امام جواد(ع) و بزرگداشته هفته کودک و نوجوان اظهار داشت: با توجه به برگزاري تجمع و راهپيمايي کودکان شايسته اين تجمع در قالب تجمع حمايت از کودکان مظلوم جهان بويژه کودکان فلسطيني و غزه برگزار شود.

وي افزود: با توجه به نقش مهم والدين در تربيت کودکان و واگذاري بخش هايي از کارکرد اين نقش توسط خانواده ها به ساير گروه ها بويژه رسانه ها و فضاهاي مجازي اين اداره آمادگي برگزاري يک نشست براي والدين با محوريت والدين، کودکان و نيايش را دارد.

حاجي جمالي در ادامه آمادگي اداره تبليغات اسلامي را براي اطلاع رساني برنامه هاي اين هفته به روحانيون و برگزاري ويژه برنامه توسط آنان و همچنين مشارکت مساجد در برنامه هاي هفته کودک اعلام کرد.

سه‌شنبه 16 مهر 1392 - 9:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری