شنبه 5 خرداد 1397 - 4:45
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل تبليغات اسلامي استان قزوين:

زندگي حضرت علي (ع ) و فاطمه (س) عالي ترين الگو براي جوانان است

مديرکل تبليغات اسلامي استان قزوين گفت:زندگي حضرت علي (ع ) و فاطمه (س) عالي ترين الگو براي جوانان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام نعمت الهي دوشنبه 15 مهرماه 92 در گفتگويي به مناسبت فرارسيدن سالروز ازدواج علي عليه السلام و حضرت فاطمه سلام الله عليها ضمن گراميداشت سالروز اين وصلت اسماني گفت:زندگي مشترك اين دو بزرگوار الگويي مناسب براي ساده زيستي ، سازش و تداوم زندگي جوانان است.

وي افزود: بي ترديد وصلت بي نظيرترين مرد عالم با بزرگ بانوي اسلام الگوي بي نظير براي تمام زمان در طول تاريخ است.

حجت الاسلام نعمت الهي با بيان اين كه زندگي مشترك حضرت علي(ع) و فاطمه زهرا(س) نمونه‌اي از يك زندگي كاملا عاشقانه، آگاهانه و سرشار از ساده زيستي، مهرورزي معنويت و عشق به پروردگار است، گفت: شناخت اين پيوند سرشار از الگوهاي زيبا و ماندگار است و مي‌تواند در راستاي فرهنگ سازي به نسل جوان و ارائه الگو به آنان در جهت ترويج ازدواج‌هاي آسان، ساده و معنوي موثر باشد.

وي هجمه برنامه هاي استکبار بر خانواده را يادآور شد و افزود: غرب به واسطه ذلت و خواري در جنگ سخت در برابر ملت ايران، با استفاده از ابزار هنر و فرهنگ به منظور متلاشي کردن خانواده هاي ايراني وارد شده است.

مدير كل تبليغات اسلامي استان قزوين الگوپذيري از حضرت علي(ع) و حضرت زهرا(س) ضامن سلامت زندگي دانست و تاكيد كرد: جوانان مي توانند از فرمايشات و راهنمايي هاي ائمه (ع) براي داشتن خانواده مناسب بهره مند شوند، بهترين الگو براي همسرداري نسل جوان زندگي امام علي(ع) و حضرت زهرا(س) است.

سه‌شنبه 16 مهر 1392 - 8:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری