سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 21:7
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

بزودي توسط انتشارات سوره مهر منتشر مي‌شود؛

15 كتاب افسانه شعبان‌نژاد براي كودكان

افسانه شعبان‌نژاد مجموعه پنج جلدي«بازي، شعر، نمايش» براي خردسالان و مجموعه 10 جلدي قصه منظوم كودك با عنوان «هاپول و گرگ گله» را براي انتشار به سوره مهر سپرده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي به نقل از سوره مهر، شعبان‌نژاد درباره مجموعه شعر «بازي، شعر، نمايش» گفت: شعرهاي اين مجموعه 5 جلدي، داراي حال و هواي ويژه‌اي است و همانطور كه از اسمش مشخص است، تلفيقي از سه عنصر بازي و شعر و نمايش هستند به طوري كه خردسالان مخاطبش مي‌توانند با خواندن اين اشعار، بازي‌ها و نمايش‌هايي را ترتيب دهند و نقش‌هاي گنجانده شده در اشعار را ايفا كنند.

اين شاعر كودك و نوجوان با اشاره به موضوعات مختلف اشعار اين مجموعه، افزود: عموم شعرهاي اين مجموعه كوتاه است و موضوعات آن‌ها به گونه‌اي انتخاب شده كه با دنياي خردسالان هماهنگ باشد. بيشتر شخصيت‌هاي آن هم از حيوانات هستند و البته گاهي هم شخصيت انساني در شعرها وجود دارد.

وي درباره مجموعه ديگرش كه قرار است از سوي دفتر ادبيات كودك و نوجوان حوزه هنري منتشر شود، گفت: مجموعه شعر «هاپول و گرگ و گله» داراي درون مايه طنز است كه 10 قصه منظوم را شامل مي‌شود. ميان قصه‌هاي اين مجموعه 10 جلدي پيوستگي و ارتباط وجود دارد، يعني داستان اين مجموعه درباره يك سگ گله خيالباف است و هر يك از داستان‌ها عنوان ويژه خود را دارد كه در هر يك شخصيت‌هاي جديدي به شخصيت‌هاي اصلي و ثابت داستان اضافه مي‌شود.

شعبان‌نژاد در پايان خاطر نشان كرد: مجموعه شعرهاي «بازي، شعر، نمايش» و «هاپول و گرگ گله» قرار است به همت دفتر ادبيات كودك و نوجوان حوزه هنري و از سوي انتشارات سوره مهر روانه بازار كتاب شود.

سه‌شنبه 16 مهر 1392 - 8:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری