يكشنبه 3 شهريور 1398 - 11:4
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

همزمان با هفته كودك و نوجوان اجرا مي شود:

21 برنامه شاخص ويژه هفته كودك و نوجوان در تويسركان

همزمان با هفته كودك و نوجوان 21 برنامه شاخص فرهنگي و تبليغي با همكاري مراكز فرهنگي و هنري كانونهاي پرورش فكري كودكان ونوجوانان در شهرستان تويسركان اجرا مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي همدان، سرپرست اداره تبليغات اسلامي تويسركان با اشاره به فرارسيدن هفته كودك و نوجوان، گفت: در شهرستان تويسركان 3 مركز فرهنگي و هنري ويژه فعاليتهاي كودك و نوجوان در شهرهاي تويسركان، فرسفج و سركان فعاليت مي كنند كه تعامل و همكاري خوبي با اداره تبليغات اسلامي دارند.

حجت الاسلام علي كاروند، برگزاري 10گفتمان ديني با بهره گيري از استادان کودك و نوجوان درشهرهاي تويسركان،فرسفج و سركان،اجراي مسابقه نقاشي با مضامين قرآني،برگزاري مسابقه حفظ جزء30(سطح1)،اعزام مبلغ ويژه و دوره ديده كودك ونوجوان جهت آموزش زندگاني 14 معصوم به مخاطبان،تبيين جايگاه اسلام و قرآن از طريق قصص قرآني توسط مبلغان ويژه كودك ونوجوان، همايش روزجهاني كودك در 16 مهرجاري با حضور مربيان و مخاطبان و برگزاري مسابقه قرآن بخوان جايزه بگير،،مسابقه بادبادكها در پارك نبوت و مركز فرهنگي هنري تويسركان را از جمله برنامه هاي هفته كودك ونوجوان برشمرد.

وي با بيان اينكه شخصيت واقعي اشخاص از زمان كودكي شكل مي گيرد،افزود: کار مربيان اين مراكز ظريف و با اهميت است زيرا کار با کودکان و نوجوانان کاملا تخصصي است.

حجت الاسلام كاروند در ادامه به برنامه هاي ثابت و مستمر اداره تبليغات اسلامي تويسركان ويژه كودكان ونوجوانان اشاره و يادآور شد: کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي تويسرکان 3 سهميه ثابت ويژه کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان شهرهاي تويسركان،فرسفج و سركان را در شش ماهه اول و دوم شامل آموزش روخواني مقدماتي و سطح 1طرح قرآني حفظ جزء 30 برگزار مي كند که با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

دوشنبه 15 مهر 1392 - 22:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری