سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 19:10
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان تسليت مي گويد

همزمان با ايام سوگواري شهادت حضرت جواد الائمه(عليه السلام) ، کارت پستال تسليت شهادت امام نهم توسط تارنماي فرهنگي اطلاع رساني تبيان در محيط مجازي منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،باشگاه کاربران موسسه تبيان اين کارت را مطابق روال گذشته با مشارکت کاربران تهيه کرده است.

ارسال اين کارت پستال از طريق نشاني پست الکترونيک و به همراه متن دلخواه فرستنده صورت مي پذيرد.

اين کارت توسط باشگاه کاربران موسسه تبيان و با مشارکت کاربران تهيه شده و ارسال آن براي تمامي کاربران محيط مجازي ميسر است.

در مقدمه ارسال اين کارت و وصف مقام امام جواد (عليه السلام) چنين آمده است:«در محفل سوگ تو، اشک‌ها زودتر از هر دعايي به سويِ آسمان مي‌روند، لحظه‌ها به انتظار ديدار جمالِ دل‌آرايت در بغضِ ثانيه‌ها مي‌تپند، گل‌هاي سجاده‌ات، محراب را بوسه مي‌زنند. جبرييل، چون شمع، بي‌قرارانه مي‌سوزد و صدايِ گريه‌هاي مداوم، در و ديوار را غرق در ماتم مي‌کند.پله پله تا خدا رفتنت را ستاره‌ها در گوش زمين نجوا کردند؛ آن گاه که عرش، تو را در هاله‌اي از نور، به سوي معراج دل باختگان بُرد.

چه اضطرابي دامن زمين را فرا مي‌گيرد، آن‌گاه که دلش مزار امامي مي‌شود. گويي در آن هنگام، دست و پايش مي‌لرزد!

امامي که جواد بود و جود، قطره‌اي از پيشاني بلندش؛ تقي بود و پرهيزکاري، سطري از صحيفه وجودش.او که در همان خردسالي امام شد و در نوجواني، رهگشاي گره‌هاي فکري؛ که بي‌درنگ، دشوارترين پرسش را پاسخ مي‌گفت و خبر از اتصال خويش به درياي علم الهي مي‌داد.

جوان بود و جوانه امامتش، بهاري‌ترين تصوير روزگار؛ مولايي که در کودکي، اعجاز امامت را به تصوير کشيد و باليدن بي‌وقفه‌اش، خار چشم دشمنان شد. چنان عطر و بوي آسمان داشت که زمين، مدهوش تماشايش بود.

چشمه چشمه حکمت و الهام از سينه‌اش مي‌جوشيد و هر چه ناپاکي را در زلال عصمتش مي‌شست.السلام عليک يا جوادالائمه (عليه‌السلام)...»

علاقه مندان مي توانند براي ارسال اين کارت به نشاني http://www.tebyan.net/ مراجعه کنند.

يكشنبه 14 مهر 1392 - 10:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری