سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 21:2
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي برنامه هاي فرهنگي ستاد خانواده در بندرگز

جلسه هماهنگي برنامه هاي فرهنگي سالروز نکوداشت خانواده در فرمانداري بندرگز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان گلستان، طاهره دادشتي کارشناس بانوان فرمانداري بندرگز با عرض تسليت شهادت امام جواد (عليه السلام) گفت : خانواده به مثابه اصلي ترين پايگاه رشد و شکوفايي شخصيت انسان و پرورش مهارت هاي اجتماعي نسل آينده اساسي ترين سهم را در سلامت و اعتلاي جوامع بشري برعهده دارد و بخش قابل توجهي از شکل گيري شخصيت، تبلور رفتارهاي اجتماعي، تمايلات بين فردي و مسئوليت پذيري انسان ها حاصل چگونگي باز خوردها، بينش ها وتجارب آنان در زندگي خانوادگي است. بنابراين سلامت و سعادت جامعه، به سلامت وپويايي نظام خانواده وابسته است و سلامت و تعادل و تعالي نظام خانواده نيز به کيفيت روابط بين زن و شوهر و فرزندان بستگي دارد.

وي افزود : خانواده ها ارکان اصلي يک جامعه سالم، پويا و متعالي را تشکيل مي دهند. پس اگر جامعه اي سالم و بالنده را طالبيم که در آن افراد و قشرهاي گوناگون به فراخور استعدادها و قابليت هاي خود سهمي شايسته داشته و از آسيب هاي اجتماعي و اختلالات رفتاري مصون باشند، بايد بيشترين توجه را به سلامت خانواده ها معطوف نماييم و پس از آن متوجه مدارس به عنوان ناقلان و حافظان نظام ارزشي حاکم بر جامعه باشيم.

دادشتي با اشاره به برگزاري برنامه هاي مختلفي در شهرستان : ديدار با خانواده موفق قرآني و علمي، همايش پياده روي خانوادگي،ديدار از بيماران،همايش تجليل از خانواده هاي موفق ،کارگاه آموزشي و ... در نکوداشت سالروز خانواده مهم دانست .

گفتني است، اين جلسه در تاريخ 13 مهر 92 برگزار شد .

يكشنبه 14 مهر 1392 - 10:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری