دوشنبه 4 تير 1397 - 5:3
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

مؤسسات وخانه‌هاي قرآني؛ بهترين محل براي گسترش فرهنگ و معارف قرآني در ميان جوانان

مسئول امورقرآني اداره تبليغات اسلامي دالاهوگفت:تاسيس مؤسسات وخانه‌هاي قرآني يکي از راه‌کارهاي مهم گسترش معارف قرآن و فرهنگ اهل بيت(ع) ميان جوانان است.

به گزارش روابط‌عمومي ‌اداره‌كل ‌تبليغات ‌اسلامي ‌كرمانشاه،سيروس ياري مسئول امورقرآني اداره تبليغات اسلامي دالاهو13مهر92 اظهارداشت: با توجه به تکاليف نهادهايي که در جامعه، رسالت گسترش فرهنگ و معارف قرآني در ميان جوانان را به عهده دارند موسسات وخانه‌هاي قرآني يکي از راهکارهاي گسترش اين فرهنگ در ميان جوانان دانست.

وي گفت: ما معتقديم قرآن کريم بزرگ‏ترين هديه الهى براى انسان‌ها و گران‌بهاترين ميراث پيامبر اکرم(ص) در ميان مسلمانان است به همين سبب امت اسلامى آن‌گونه که شايسته است بايد براي استفاده از اين ميراث عظيم از خود همت نشان دهد.

ياري تصريح کرد: با توجه به آنچه که در قبل به آن اشاره شد ما بر اين عقيده‌ايم که موسسات وخانه‌هاي قرآني يکي از عوامل مهم در زمينه گسترش فرهنگ قرآني در جامعه است.

ياري تصريح کرد: برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي با محوريت قرآن، تربيت مدرس و مفسر قرآن و راه‌اندازي مدارس حفظ قرآن از ديگر راهکارهاي جاري کردن فرهنگ ناب قرآني در جامعه است.

مسئول امورقرآني اداره تبليغات اسلامي دالاهودرپايان گفت:بهره‌مندي از تعاليم و مفاهيم قرآن کريم به عنوان يک راهکار بزرگ براي درمان بيماري‌هاي دروني بشر به شمار مي‌رود و بايد از اين نعمت الهي به شکل شايسته استفاده کنيم.

يكشنبه 14 مهر 1392 - 10:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری