شنبه 16 آذر 1398 - 13:41
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

روحاني مستقر روستاي قلمي:

تقوا عامل آزادگي از هر گونه بردگي است

حجت الاسلام محمد رضا ممشلي:تقوا عامل آزادگي از هر گونه بردگي است کسي که تقوا داشته باشد از هر گونه بردگي نجات مي يابد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان،حجت الاسلام محمد رضا ممشلي روحاني مستقر اداره تبليغات اسلامي روستاي قلمي شهرستان مينودشت در جمع نمازگزاران اين روستا در سخناني گفت:شما نمازگزاران اگر مي خواهيد درهاي بسته به رويتان باز شود بايد با تقوا داشته باشيد، تقوا انسان را از هر گونه بندگي غير خدا دور مي کند.

ممشلي در ادامه با اشاره به سخن حضرت علي عليه السلام که مي فرمايند: آگاه باشيد تقوا همچون مرکبي راهوار است و افراد با تقوا بر اين مرکب راهوار سوار هستند و آنها را تا وسط بهشت مي برد و زمان آن هم بدست همين انسان هاي با تقوا است.

ايشان در ادامه تصريح کرد: انسان هاي با ايمان و با تقوا نشانه هايي دارند اول اينکه با قرآن انس دارند و همين سکوي پرتاب آنها به جلو است و انسان هاي با تقوا به خدا ايمان دارند و هيچگاه از رحمت او مايوس نمي شوند، و غيب ايمان دارند و خدا را در همه حال ناظر بر اعمال خود مي بينند و نماز را اقامه مي کنند.

وي در ادامه به جنگ احد اشاره کرد و افزود: درسهايي که ما مي توانيم از جنگ احد بگيريم و دوباره اين جنگ تکرار نشود ولايت پذيري است اگر ما ولي امر و ولايت را قبول داشته باشيم بدانيم که جنگ احدي پيش نخواهد آمد و در جنگ ها پيروز هستيم.

گفتني است، اين خبر در تاريخ 13 مهر 92 اعلام شد.

يكشنبه 14 مهر 1392 - 9:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری