دوشنبه 4 تير 1397 - 4:48
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

تاکيد کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي سميرم بر آموزش خانواده ها براي مبارزه با مواد مخدر

کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان سميرم گفت: پيشگيري و آموزش خانواده ها ضروري ترين عامل در جهت مبارزه با مواد مخدر است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، جلسه ستاد فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان سميرم در فرمانداري اين شهر برگزار شد.

در اين جلسه عسگريان معاون فرماندار در سخناني ضرورت مبارزه با توليد و توزيع مواد مخدر را ياد آور شد و گفت: دشمنان ما که نتوانستند با جنگ تحميلي و حمله ناجوانمردانه به اين کشور به اهداف خود دست يابند، در تلاش هستند با جنگ نرم و سست کردن ايمان و اراده جوانان به اهداف شومشان برسند ولي مردم و مسئولان و به ويژه جوانان اين مرز و بوم هميشه ثابت کردند که در مقابل اين هجمه ها با صلابت و اقتدار ايستاده اند.

وي در ادامه از نهادهاي فرهنگي خواست با اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و همچنين آموزش هاي لازم به خانواده ها خطر اين بلاي خانمان سوز را به ويژه در بين جوانان برطرف سازند.

وي پيشگيري و برگزاري کلاسهاي آموزشي را براي خانواده ها از مهمترين فعاليتها در اين حوزه برشمرد.

در ادامه هادي پيرمراديان کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي گزارشي از فعاليتهاي شش ماهه اول سال اداره متبوع خود ارائه کرد.

وي برگزاري گفتمان هاي ديني در مدارس و مساجد، اعزام مبلغين به روستاها و نشست هاي اين مبلغين با جوانان ، برگزاري مسابقات متنوع در مناسبتها را از جمله اين فعاليتها دانست.

وي در ادامه آمادگي اداره تبليغات را در خصوص برگزاري گفتمانهاي ديني در مدارس و مساجد در شش ماهه دوم سال با موضوعات مختلف از جمله آسيبهاي اجتماعي ، اعزام مبلغين به نقاط مختلف شهرستان و ... اعلام کرد.

يكشنبه 14 مهر 1392 - 8:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری